Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni dührohamok ellen?

Mit lehet tenni dührohamok ellen?

Figyelt kérdés

Ha igazságtalanságot tapasztalok, szörnyen dühös tudok lenni, olyankor tiszta szívemből tudom akár más emberel halálát is kívánni.

Érdekes, hogy más területeken egyèbkènt türelmes vagyok, 10 éve vezetek, de még sosem dudáltam le senkit méregből, sosem zavar, ha valaki nem szándékosan vét ellenem, agresszióra nem vagyok hajlamos, sosem bántottam senkit és nem is szàndèkozok, viszont ha akár csak egy kisebb, szàndékos igazságtalanságot tapasztalok, végtelenül mèrges tudok lenni.


2021. szept. 30. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj meg ilyenkor mély levegőket venni.Az segíthet
2021. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Félrevonulni és káromkodni? Nem opció? Nekem sokat segít. Kb. 3-4 perc után már jobb. Addig elmondom az összes magyar csúnya szót minden kombinációban.
2021. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg el lehet menni pszichológushoz.
2021. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom őket. A káromkodás valóban segíteni szokott néha, szerencsére a magyar nyelv ad is rá bőven lehetőséget :)
2021. okt. 1. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeség, de ha télyleg el tudsz vonulni, vagy kibírod, addig, amíg hazaérsz, akkor vágj ki egy papírembert, írd rá a nevét, annak, aki igazságtalan volt, és taposd össze ahogy tudod és káromkodj, ahogy fentebb írják.
2021. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én munkaidőben ha ilyen történt,leírtam "kedves szavakkal H a főnök vagy a kollégák hova menjenek és más szép magyar szavakat.nehez elviselni hosszabb távon.nekem a bicajozas segít levezetni a stresszt. ha ilyen szituációban vagyok,nyelek egyet és ha már nincsenek közelbe, mármint utcán én nő létemre köpök mert tényleg jól esik.nm belvárosra értem és nm is emberek közt.sajnos nagyon igazságtalan az élet és sok se ggnyalo ,nm lehet senkiben sem bízni.
2021. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon létezik rá semmi. Én is sokat jártam pszichológushoz, szedtem valeriana-relaxot, próbáltam. Nekem olyan két három hónaponként jön egy roham. Ez szinte bármi lehet, a lehető legkisebb dolog is. Például valaki elém áll a sorban. Elkattanok! Volt már nem egyszer hogy valakit életveszélyesen megfenyegettem. Számtalan tárgyba vágtam már bele tiszta erőmből. Ilyenkor általában arrébb állnak tőlem, de ha egy rendőr meglátátna garázdaság. Pedig amúgy egy halál nyugodt ember vagyok, csak zavar ha nem mennek arrébb például az úton, biciklisek bevagnak elém, öregek totyognak előttem. Ilyen a vermerseklet nem lehet ellene Mit tenni. 30 éve próbálom, két három hónap nyugi után általában elkattanok. Aztán egy ideig megint jó.
2022. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!