Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ideges és levert...

Nagyon ideges és levert vagyok állandóan, ráadásul minden különösebb ok nélkül, mit tegyek hogy nyugodtabb legyek?

Figyelt kérdés

Ideges vagyok mindíg, nehezen nyugszok le, 19 éves vagyok,rendszeresen sportolok,próbálom lefoglalni magam,de minden kis sz.a.r miatt ideges leszek,rosszabb esetben csak úgy, nem tudom mitől. Mióta ilyen vagyok, van hogy nem eszek 2-3 napig, aztán azon idegesítem magam hogy nincs energiám edzeni mert remegek mint a kocsonya vagy ájulásig megy a dolog.

Nem szeretnék már fogyni fogytam már eleget azaz 90 kg-ról 67 kg-ra de azt 3-5 hónap alatt, most meg 1 hét alatt 2 kg-t.

Mit tehetnék hogy javuljon a mentális állapotom?

Hogy ne legyek ideges?



2021. okt. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szánjál időt kikapcsolódásra is. Ilyen én időt. Barátnővel/baráttal de akár egyedül is...
2021. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A beazonosítatlan véletlenszerű feszültség a legrosszabb. Nem történt valami konkrét vagy apró vagy esetleg olyan változás az életedben, ami ha nem is tűnik úgy de zavart, kisebb traumát okozott vagy szimplán felborított valamit?

Mint írod teszel ellene. Enni azért nem eszel, mert nem is vagy éhes, nem kívánsz vagy esetleg kifejezetten rosszul érzed magad ha eszel?

2021. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magnézium. Étvágygerjesztő fűszerek használata. Muszáj enned. Ha nm kapsz energiát akkor az agyad nm működik.az agyunk rengeteg energiát használ fel, megfelelő cukorszint kell hozzá.ha vmi lelki bajod van írj naplót,és vagy keress fel pszichológust.de a legjobb ha egy baráttal at tudnád beszélni.
2021. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Kommentelőnek a válaszom:

Megpróbálkozok a kikapcsolódással,köszönöm.


2. Kommentelőnek a válaszom:

Nem rémlik hogy történt volna valami.

Azért nem eszer mert amikor ideges vagyok nincs étvágyam, amikor nem vagyok ideges azért nem eszek mert unalmasnak találom.


3. Kommentelőnek a válaszom:

Próbálkoztam magnéziummal de nem segít semmennyit, barátokkal is beszéltem róla de semmi érdemlegeset nem tudnak hozzárakni. Pszichológussal megpróbálkozom ha találok valamilyen kedvező megoldást.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2021. okt. 6. 11:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!