Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azért furcsa a fejem, mert...

Azért furcsa a fejem, mert autista vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de annyira látszik a fejemen, hogy egy nyomorék vagyok. Siralmasan buta pofám van, az a kimondott “ránéz az ember és kihányja azt is amit még meg nem evett” kategória.


Nem önbizalomhiányról van szó, higgyetek nekem. Nem teszek ki ide képet, nem akarom hogy ezen szörnyülködjetek, megelégszem azzal is ha nem kételkedtek.


Kerestem neten autista felnőtteket, nem mindegyikük nézett ki furcsán, tehát tudom hogy nem ez a jellemző, de mivel én amúgy is előnytelen vagyok még felülnézetből is, még rádob 50 lapáttal az, hogy még az agyam is beteg és teljesen kiül az arcomra az ocsmányság.


Amikor nem csúszik a pia, lövök magamról pár fotót és máris megjön a kedvem hozzá. Utána kitörlöm a képeket, sőt még a “törölt elemek” mappából is eltávolítom, mert nem akarom hogy véletlenül meglássam magamat, ugyanis nem akarok erre gondolni. Viszont sokszor elszomorít. :(


2021. okt. 7. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyira csökkent értelmű nem lehetsz ha tudsz helyesen írni,amugy meg ne szomorkodj eljön majd az a valaki, aki boldogságot hozz neked csak légy nyitott rá.
2021. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1# Nyitott vagyok, csak mások nem.

A helyesírás az egyfajta képesség, az én esetemben viszont megtévesztő, ugyanis nem tükrözi mennyire idióta vagyok, bár most nem pont erről szólt a kérdés, hanem a külsőmről.

2021. okt. 7. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
De mibol gondolod, hogy idiota vagy? Volt egy ag ami nem ment es magadrahuztad ezt? El sem tudom kepzelni.
2021. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Összességében az vagyok.
2021. okt. 7. 23:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen iskolai végzettséged vsn eddig? Ill. Hány éves vagy?
2021. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5# Nincs végzettségem. Próbálkoztam, de bukott a mutatvány. 20 éves leszek.

Amúgy még mindig nem az eszemen van a hangsúly. Az csak azért zavar kevésbé, mert azok az emberek tudják, akik ismernek. Viszont a fejemet az is látja aki nem akarja.

2021. okt. 7. 23:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az ami nem tetszik benne?
2021. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmi. Tényleg semmi...
2021. okt. 8. 00:02
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Te nem autista vagy, hanem rendkívül buta és korlátolt, már ne is haragudj. Undorító ez a hozzáállás és jellemzés az autistákkal kapcsolatban. Sajnos nem vagy egyedül a véleményeddel, miszerint az autista valami fogyatékos barom. Én sok autistát ismerek. A legtöbben különbek a nem autistánál.
2021. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9# De autista vagyok, hivatalosan is, és nem a többi embert jellemeztem, hanem magamat írtam...
2021. okt. 11. 20:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!