Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan amtidepresszans ami...

Van olyan amtidepresszans ami nem verhigito hatasu?

Figyelt kérdés
A helyzetem nemilgeg sajatos. Azert alakult ki nalam egy ilye depressziv allapot, mert felfedeztek az agyamban ket cavernomat. Ezek ugye joindulatu daganatok, alapesetben mem okoznak sok zurt, de beverezhetnek es akkor stroke. Ez a szitu teljesen a padlora kuldott lelkileg, de ssrit nem szedhetek, mert verhigito hatasuak es fokoznak az agyamban a verzesi kockázatot. Valami otlet esetleg?

2021. okt. 8. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
alkohol alkohol alkohol
2021. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
# 1 vagyok Bocs. Az alhohl az vérhigító. De jobban elolvastam, és látom hogy pont az ellenkezője kel. Sanjnos olyat nem tudok.
2021. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok vérhígító hatású antidepresszáns gyógyszerről.
2021. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat pl itt irjak

[link]

2021. okt. 8. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Áhh, Szendi Gábort felejtsd el. Régebben én is bekajáltam a cikkeit, de már hiszek benne. Túlzás-túlzás hátán, erről szólnak.
2021. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!