Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzalmasan hiányoznak a régi...

Borzalmasan hiányoznak a régi dolgok..mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és nagyon hiányoznak a régi idők, a gyerekkorom. Ha már meghallok egy régebbi zenét, vagy nézek egy régebbi filmet, meglátok egy régebbi képet stb már rendesen elkezdek sírni.. nem tudom hogy fogadjam el hogy elmúltak ezek a jó dolgok és már soha semmi nem lesz olyan mint régen..

2021. okt. 8. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, és a legrosszabb az egészben, hogy már a nagyszüleim mind meghaltak és az apukám is. Na ez a legrosszabb.

A régi helyek, régi programok, régi emlékek (zene, film) elmúlása is szomorú, de a szeretett családtagok elvesztése még annál is rosszabb.

Még az a jobbik eset ha csak a gyerekkorod hiányzik, de megvan a családod.

Nekem anyukám szokta mondani, hogy addig gyerek valaki amíg a szüleid élnek. Van ebben valami.


Akkor változik meg sok minden. Szóval ha neked vannak még szüleid, apukád és anyukád is, akár nagyszüleid is, az vigasztaljon, mert addig valamilyen szinten mégis gyerek vagy. Legalábbis számukra. És addig még van kivel a régi dolgokra emlékezni.

2021. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy holnap siratni fogod a mai napot is, mert már az is elmúlt, ezért legyél boldog ma és örülj, mert holnap már ez is csak a múlt!
2021. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Élj a MÁNAK!
2021. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Hajaj, mit fogsz csinálni 40 felé közeledve...
2021. okt. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de azt is tudom, hogy a mát is siratni fogom.
2021. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Főképp a régi épületekkel, pl uszoda, ahol úszni tanultam, s most elbontották. 23/F
2021. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!