Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfiaktól való szorongás,...

Férfiaktól való szorongás, pánik roham?Mit tehetnék? 20/L

Figyelt kérdés

Már körülbelül 1 éve, hogy ilyen problémáim vannak. Egyszerűen már az is nehézséget okoz, ha férfi, vagy férfiak mellett kell elmenni az utcán. Szorongok. Ha pedig közvetlen környezetemben vannak, beszélgetni kell velük egyenesen akár panikrohamot is kapok. Járok edzo terembe, de csak a női részt használom, mert úgy szorul a mellkasom ha bemegyek a közös részbe..felelem érzésem van,nem szeretem ha néznek, egy darab húsnak érzem magam a környezetükben.Torekenynek érzem magam.Allandoan bámulnak, többször jártam úgy hogy beszoltak, meregettek, olyanokat mondtak hogy jaj de megdugnanak.Stb.Egyszeruen egy ferfi mellett sem tudok onmagam lenni.

Nem tudok így ismerkedni sem. Volt egy párkapcsolatom, 2 evig tartott, utana erősödtek ezek fel bennem, hogy vége lett. Én ezt nem bírom. Annyi mindent nem tudok így csinálni.



#Ferfiaktol
2021. okt. 10. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nagyon rossz volt az előző kapcsolatod és az miatt?
2021. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A volt párkapcsolatod miatt lehet ez? Vagy ott nem bántott a volt párod? Esetleg egy pszichológussal lehet érdemes lenne beszélned.
2021. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Aranyoskám, hízz fel 125 kilóra. Tapasztalatból mondom, hogy a kutya sem fog beszólni neked. :) Észre sem fognak venni!
2021. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 evig tartott. Előtte én testkepzavarral is küzdöttem, amit a párom nem értett, nem is nagyon tudott segíteni. A szülei nem szerettek.szakitott velem, mert a céljaira akart koncentrálni, és nem tudott a problémáim on segíteni, az az azon, hogy gyulolom magam. Batyam sokat bántott anno szavakkal. Apám elhagyott megcsalt a anyámat kiskoromban. Mostohaapam meg alkoholista. Plusz, volt egy "futó" kapcsolatom nem régiben. Azt hittem többe lesz belőle, de a fiú konkrétan megalazo dolgokat mondott,meg is szakítottam vele a kapcsolatot..Ezek közre játszhatnak?
2021. okt. 10. 19:48
 5/9 A kérdező kommentje:
3mas!nem célom felhizni :D de köszi az érdemleges választ. Szeretek sportolni, de így nehéz.
2021. okt. 10. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, elég rendesen közrejátszhatnak. Ilyenkor kell erősnek lenni, lezárni a múltat és felemelt fővel megmutatni, hogy igenis túl tudsz lépni a sérelmeken. Ez persze nem egy könnyű és gyors folyamat, lehet segítség is kell majd hozzá, de ha akarod, akkor meg tudod csinálni. :) Ha gondolod, akkor írj privit és beszélgethetünk. :) A 2-es vagyok. 22/N
2021. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Szexuálpszichológushoz kell fordulni, itt az ösztönélettel is vannak problémák.
2021. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

itt a rossz tapasztalatok, az ártó környezeti hatások és a patriarchális társadalom szexista megnyilvánulásai okozzák a problémát, nem a kérdező ösztönéletével, bármit is jelentsen, van baj.


20 éves vagy.


legyél szingli egy ideig, nem kell erőltetni.


azt érdemes végiggondolnod, nem minden pasi kretén, ha így fogod fel, előítéletessé válsz.

2021. okt. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj szakemberrel. Lehet, hogy egyedül dolgozva rajta, vagy barátnőkkel beszélgetve is sikerül kezelned a helyzetet, de egy szakember általában jobban tudja, hogy mit miért csinál/tanácsol...
2021. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!