Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy álljak le az öncsonkításs...

Hogy álljak le az öncsonkítással, önbántalmazással?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem bántani magam, mindenért, igaz bánt eleget az élet, és sosem értettem azokat akik emelett magukat is bántják. De valahogy egyszer kipróbáltam, baromi jó érzés volt, egyfajta megkönnyebbülés, azóta rendszeresen csinálom. Combom már nagyon ronda, most elkezdtem a kezem is vagdosni, félek hogy mit fognak szólni a munkahelyemen, tudom hogy elítélnek emiatt, azt hiszik feltűnési viszketegségem van, pedig csak a lelki fájdalmat próbálom elnyomni.

Valakinek valami tapasztalat hogy erről hogy lehet leállni? Nem akarom egy heges testben leélni az életem.. elég hogy a lelkem sebzett, azt legalább nem látják mások



2021. okt. 11. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen hagyd abba és csinálj helyezze mást. Más pótcselekvest! Bármit, csak ne magadon tedd!
2021. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami sportot, hobbit, ami lefoglal. Az is ugyanilyen jó érzést fog adni, ha belejössz, hidd el. Ha szeretnél a dolgaidról beszélni szívesen meghallgatlak privátban :)
2021. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól nehéz lessz leállni ezért én felkeresnek egy szakembert.
2021. okt. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Verj szét valamit.
2021. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell semmit sem tenni, ha kezed, lábad, fejed levágod, magától elmúlik.
2021. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maldoror ***** válasza:
62%

Számtalan módszer van arra, hogy külső szemlélő semmit se lásson belőle.

Vetesd ki az egyik herédet érzéstelenítés nélkül, de egy fogászati kezeléssel is érhetsz el eredményt.

A lehetőségek tárháza áll elötted, ha csak annyi a bajod, hogy mások ne lássák.

2021. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!