Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem találom önmagamat?

Miért nem találom önmagamat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudom ki vagyok esmit akarok. Tudom sok mindenki igy van de en mar a nemi identitasomtol kezdve ah eletem ertemen at mindene atragtam magamat. Sokszor bevonulok es nem talalkozom emberekkel es rosszul erzem magamat korulottuk, maskor pedig szeretet roham jon ram es mindenkit szeretek, szep a vilag. Most annyira utalom magamat es egyszeruen azt se tudom mit akarok es ki vagyok, folyamatosan emberekre tamazkodom mert en magamtol nem tudom kitlalani mi jo nekem. Borzasztoan donteskeptelen vagyok, ezert mindig emberektol varom a megoldast de maskor meg hisztizek hogy ne szoljon senki bele az eletembe. Hogyan tudnam helyrehozni a helyzetet? Olyan mintha nem en iranyitanam az eletemet.
2021. okt. 12. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Korod, fizikai nem ed? :)


Meg kell tanulni dönteni, de nem véletlenül kérdeztem a korodat mert sok mindent meg tud magyarázni.

Mindenesetre ha nem döntesz vagy nem szállsz be a döntésbe akkor mindig feletted fognak dönteni, képtelen leszel egyedül eldönteni apró dolgokat sem, és akkor leszel nyugodt ha döntenek feletted melyik tejfölt vedd meg a boltban. Ugyan ezen okból zavarni is fog hogy semmit nem mersz majd felvállalni.


Sokan vannak akik sodródnak. Csak nem mindegy ki mennyire, és miben.

2021. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 eves lany vagyok
2021. okt. 12. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát már épp nem vagy kamasz. Vagy csak később érő vagy? Nők általában hamarabb érnek de ez nem jelent semmit. Én is jó későn érő voltam.


Sokan vannak válságban élet út keresési időszakban.

Ha végképp nem boldogulsz nem látod a kiutat, akkor egy szakembert érdemes lenne felkeresni mert lehet depressziód van.

Sokat tud rontani az életeden.


Nemi identitásodat neked kell eldöntened. Bár azt azért el kéne tudni dönteni... :)


Meg kell keresni azt aminek örülsz amitől jobban érzed magad.

Hobbi, barátok akármi. Nagyon szeretek városban erdőben sétálni akár egyedül is. Egy stresszes munkanap után jó, vagy hét után. Vagy csak úgy. Társaságban még jobban, ha nem kuka az illető :) Női társaságban még inkább.

Neked is jót tenne szerintem, lehet nincs igazam egy nagy adag társaság, az se árt ha bízol benne és el tudod mondani mi nyomja a szívedet...

Ha tanácstalan vagy vannak ötletei.


El lehet menni tanfolyamra tanulni valamit az leköt és társasági élményt is tud adni. pl egy nyelvtanfolyam. Még hasznos is.


Dönteni és nem dönteni. Hát a saját életedben mindig neked kell. tanácsokat hallgasd meg de te döntsél.


Hisztidet kezelned kell tudni...


Apró lépésenként haladj, nem kell egyszerre mindenben jól szerepelni azonnal, nem verseny ez.

2021. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!