Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak pszichológusok, akik...

Vannak pszichológusok, akik azért látogatják ezt az oldalt, hogy hátha felismerik egy páciensüket és esetleg képet kapjanak, hogy mit nem mernek megkérdezni?

Figyelt kérdés
Tudom, ez elég fura. De előfordulhat? Állandóan attól tartok, ha kérdezek, hogy a pszichológusom felismer egy kérdés mögött.

2021. okt. 12. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusod nem olvassa a gyakorit. Azért valljuk be: ez az oldal nem az értelmiség krémje ... Amúgy meg mi lenne, ha mondjuk felismerne?
2021. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy a pszichológusodnak van ennél jobb dolga.
2021. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Egyrészt honnan tudná ki kicsoda, másrészt nem hiteles ez az oldal.
2021. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Meg nem vegeztem, de en eleg sokat olvasgatom... :D Es talaltam mar ismerost is.
2021. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, 4-es? Azt hiszed, nem csupa tipikus esetből áll az élet?
2021. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus vagyok, én szeretem olvasgatni a gyakoit mert ez tényleg egy olyan anonim fórum ahol maszkok nélkül meg tudnak nyílni az emberek. Arra viszont az esély hogy pont belefussak egy ügyfélbe vajon mennyi lehet? 0.0000000001 % kb? Szóval nem, ez elég irreális cél lenne. :)
2021. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!