Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb pszichológus Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Egy jó pszichológust keresek Székesfehérváron vagy környékén, messzebbre nem tudok utazni. Talán még online is szóba jöhet.

2021. okt. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Senki.
2021. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
+1pont a senki mellett.
2021. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező, nincs olyan hogy objektíve legjobb pszichológus mert mindenkinek másra van igénye. Van aki fiatal férfinek tud megnyílni, van aki idősebb nőnek, van aki azt igényli hogy támogassák, van aki azt, hogy keményebben szembesítsék. Vagyis azt kell megtalálni aki NEKED a legjobb, mert lehet hogy aki nekem a legjobb, neked nem segítene semmit. Ajánlom a pszichológuskereső honlapot, ott tudsz válogatni.
2021. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2021. okt. 19. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Dr Endresz György a legjobb garantáltan !egy betege vagyok .
2022. jún. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Bocs Ö doki pszichiater de van maganrendelése es jobb mint egy pszichológus , ott is jartam nekem a pszichológusok nem váltak be
2022. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!