Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszajött a betegsége?

Visszajött a betegsége?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt rosszul lett párom, akkor kivizsgálták és nem találtak semmit, majd pszichiátriára kapott beutalót. Elkezdett egy gyógyszeres terápiát, amitől jobban lett. Aztán megint volt egy kopp az életében és újra rosszul lett és 1 hétre kiírta az orvos. Tünetek: gyengeség, remegés, nagyon rossz közérzet, ételundor. A lábára se tudott állni, annyira elgyengült.

Változtattak az adagon, szépen lassan helyre jött. Aztán ahogy csökkentették hónapokra rá a gyógyszert, megint lett egy hasonló rosszulléte. Kivizsgálások nem találtak semmit.

Az elmúlt 2 évben ilyen mértékű rosszullét nem jött elő. Mindeddig. Ugyanis augusztusban leálltak a hangulatjavítóval. Ezek szerint eddig bírta a szervezete enélkül.

Teljesen tanácstalan vagyok és én is kezdek kiborulni. Mit tehetnék? Most kellene élnünk a legszebb éveinket és csak a depresszió és a rosszullétek vannak előtérben.

Szervi baj van a háttérben vagy a megszokott pszichés eredetű?


2021. okt. 20. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem kortizol szint vérből.

Pajzsmirigy vérvétel nem csak a tsh van még 4-5 felé

Magán laboratóriumi kellene

Kb 8-10 ezer forint

Nekem nagyon sokat segített

A probiotikum pár hét alatt

Rengeteget javult a szorongásom eletuntsagom bár én ennyire nem voltam beteg

De a gyógyszerek is károsítják a bélflórat

A protexin balance nagyon jó

Kb 5ezer Ft egy hónapra

Mindenképp ajánlott kipróbálni ártani nem fog

A bélflóra egyensúlya fontos

Szorongást rossz közérzet

Okozhat még ha nincs is gyomor és bélrendszeri panasz

Én is valahol a gyakorin olvastam egy pár hónapja

És kipróbáltam

Jobbulást remélem hogy valamit segítettem

2021. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!