Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen testi tüneteket okozott...

Milyen testi tüneteket okozott nektek a depresszió,szorongás? Hogyan küzdöttétek le ezeket?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Állandó fejfájás. Pszichoterápiával.
2021. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mellkas fájdalmat, hasfáját, étvágytalanságot okozott. Ja, meg az állandó hátfájás a sok görcsölés miatt.
2021. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Fejfájás, hasmenés, reflux, ízületi fájdalom, levertség, rossz közérzet, hátfájás, izomgörcsök, szédülés\alacsony vérnyomás, gyakori rosszullét.
2021. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Mellkasi fájdalom, hasi fájdalom, fejfájás, szédülés, bizonytalanság-érzet,fogak összeszorítása...

Ezt így vegyesen.

2021. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Levertség,izomgörcsök,izomrángások,egyszer aluszékonyság,máskor álmatlanság felváltva.
2021. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%

Álmatlanságot, izomgörcsöket, izomrángásokat, fejfájást, mellkasi fájdalmat, hátfájdalmat, remegést, magas vérnyomást, hasfájást, puffadást, szorulást, gyomorsav túltermelődést. Máskor pedig szorulás helyett hasmenést okoz a stressz.


Az állapotom sokat javult attól, hogy több vitamint juttatok a szervezetembe. Többféle zöldséget, gyümölcsöt eszek. A halakban és a mézben is sok vitamin van, ami segít abban hogy könnyebben kezelje az idegrendszer a stresszt. Az egészséges táplálkozás mellett még a mozgás is segít. Naponta vagy kétnaponta egy 20 perces gyaloglásnak jótékony hatása van a szervezetre. Ha mégtöbbet mozog valaki annak még több jótékony hatása van. Szokták is ajánlani a sportot azoknak embereknek, akik mentális betegséggel élnek együtt.


Segíthet még a kertészkedés, virágok ültetése. A természetben tett séták is jó hatással vannak az emberre. A művészetek is segítenek, mert ki lehet általa bontakozni. Háziállat is javíthat a depressziós ember állapotán, például egy kutya.

2021. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Akiket lepontoztak, azokat miért?
2021. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7/7 Ezt én sem értem,de köszönöm az összes válaszolónak.
2021. nov. 12. 12:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Szédüléssel kezdtem.. Nagyon megijedtem egyik pillanatról a másikra bent a munkahelyemen. Aztán napról napra jöttek hozzá más tünetek. Fejfájás, mellkas fájdalom, kézremegés, egyik pillantba meleg volt utána rázott a hideg..Gyomorfájás/égés...Nem szedtem gyógyszert, nem is akarok. Ilyenkor lemegyek a levegőre, egyedül sétálok. Szerencsére egyre ritkább 🙏
2021. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De szédüléssel milyen sétálni?
2021. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!