Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja ezt? Már nem...

Mi okozhatja ezt? Már nem szorongok de néha nagyon felpörög bennem valami.

Figyelt kérdés
Régebben voltak pánikrohamaim is. Mára ez elmúlt viszont néha bizonyos helyzetekben nagyon megnő a pulzusom és kicsit érezni kezdem a mellkasom. Mint amikor nagyon szorongtam csak szorongás nélkül. Még amit érzek hogy nagyon feszültek az izmaim. Hogy lehet ezen segíteni?

2021. okt. 22. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is pánikbetegségbol epulok fel.nekem az segít ha az orvos megnéz,csináltass verkepet, hormonokat is érdemes megnezettetni.izomfeszulesre jó egy kád meleg víz,furdosokkal.vagy elmenni fürdőbe gyógyvízbe pihenni.nm tudom hány éves vagy.de nekem az üléstől fáj a hátam,a nyakam+stressz,es nm megfelelő vérkeringés is lehet a háttérben.galagonya tea jó szív panaszokra.de hazidoki először.
2021. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!