Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan a szexualitasomat...

Folyamatosan a szexualitasomat akarom kitalalni?

Figyelt kérdés
Egyszer elkezdtem napokig azorongani azon a gondolaton hogy lehet leszbikus vagyok mert nem sikerultek a randizasaim. Ez a gondolat folyamatosan visszatert es hetekig szorongtam, peobaltam kitalalni elemezni az erzeseimet de nem tudtam eldonteni melyik nemhez vonzodok. Mostanra mar honapok ota minden nap ezen gondolkozom es ugy erzem egyedul maradok mert felek higy egyszer coming outolok, muszaj elfontsem higy melyik nemhez vonzodom. Nem tudom hogy leszbikus lennek es nem veszem eszre vagy probalom letagadni vagy miert van ez?

#Kenyszeresseg
2021. okt. 26. 15:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Felek higy mindent bemagyarazok magamnak es mar nem tudom mi az ami csak egy gondolat es mi az amit tenyleg en szeretnek.olvastam az OCD rol de felek hogy csak bemagyarazom hogy ne nezzek szembe az igazsaggal
2021. okt. 26. 15:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért muszáj eldöntened? Miért akarod mindenképp megbélyegezni a szexualitásod? Mennyi idős vagy?
2021. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy volt pár rossz randid, csak objektíven gondold át, hogy melyik nem vonzó számodra, melyikkel tudnál elképzelni többet. Az se baj amúgy, ha még nem vagy benne biztos. Gondolom még fiatal vagy, nem probléma, ha még bizonytalan vagy, majd rájössz. Ne görcsölj rá.
2021. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert muszaj, de tenyleg. Egyszeruen el kell dontsem mert ugy erzem hazugsagban elek, engem se erdekelne, de tenyleg
2021. okt. 26. 15:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Okokat szeretnek keresni magamban es valamiert ezt felhoztam oknak hogy miert nem sikerulnek a dolgok, es akkor okot kapnek ra hogy miert nem volt rendes kapcsolatom. En is szeretnek mashoyg gondolkodni de valamiert ugy erzem el kell dontsem
2021. okt. 26. 15:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugy erzem ha latok valami idegesitot valakiben akkor azt sose tudom elfogadni es ugy gondolom magamban hogy ez biztos azert van mert nem vonzodom hozza. Vagy ha latok valami szepet jot akkor megijedek hogy ez tuti ezert van mert vonzodok hozza. Es ilyeneket porog az agyam. Nem szeretnem eldonteni en se, csak zavar a gondolat es folyamatosan meg akarom fejteni es ezert mar nem tudom mi az amit akarok es mi az amit nem
2021. okt. 26. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt eléggé fontos az eddig élettörténeted. Hány éves, vagy milyen kapcsolataid, vagy kapcsolat kísérleteid voltak eddig. Volt e valami szexuális. Szerintem ezekből lehet bármit.
2021. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyaltalan nem kovetkezik nehany sikertelen randibol a, hogy leszbikus vagy. (de lehet hogy attol meg az vagy)


ne gorcsolj ra ennyire, ne akarj mindenkeppen cimket ragasztani a dologra. ha ugy erzed, kezdj el lanyokkal is ismerkedni, kiserletezes celjabol, ugyis erezni fogod, hogy van e valami a dologban, vagy nem ez a te utad. ha rafeszulsz nem fogsz part talalni, se not se ferfit, lazulj kicsit el

2021. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnek ellazulni?
2021. okt. 26. 17:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretnek nem ezen ragodni es ezert szeretnek segitseget kerni. 22 vagyok es szeretnek lazabban hozzaallni a dolgokhoz
2021. okt. 26. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!