Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme pszichológushoz/ps...

Van értelme pszichológushoz/pszichiáterhez fordulnom?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta van egy olyan érzés bennem hogy jó embereket szenvedni látni, vagyis egyszerűen tényleg élvezem ahogy látom hogy lelkileg vagy fizikailag szenvednek az emberek. Rengetegszer fantáziálok gyilkosságokkal, és egy embert se tartok az életre érdemesre, magamat se. Állatokat soha nem kínoztam, van is több mert egyszerűen csak az állatokat tudom szeretni, meglátok az egyetemen vagy az utcán egy embert vagy csak a saját anyámat és eszembe jut hogy milyen egyszerű elvenni egy ember életét. Soha nem voltam agresszív, nem tudnék bántani senkit, eddig is egyedül öngyilkossági kísérletem volt, de valahogy 2* is kórházban keltem fel. Nem szeretnék ilyen gondolatokat, viszont nem szeretném azt se, hogy jelentsék a rendőrség felé, mivel 21 éves egyetemista létemre több mint két évet ültem börtönben.

2021. okt. 29. 04:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj el! Mit veszíthetsz? Pszichológussal lehet nagyon hamar megvan az oka és onnantól lehet kezelni! Ha úgy érzed, hogy ez nem helyes és szeretnéd megoldani, máris jó úton vagy a változás felé! :)

Amúgy meg miért is lennél magad ellensége vagy miért bántanál mást? Mindenki ba..ódjon meg magától, nehogymár te adj nekik hozzá segítséget! A kis állataiddal simán ellehetsz otthon, kirándulhatsz, sportolhatsz egyedül is ha nem vágysz társaságra! Nem kötelező mindig mindenkinek jópofizni, 1-2 normális emberrel le lehet élni egy életet! Rosszul szemléled a dolgokat, de majd a doki segít megtalálni a dolgokat!

2021. okt. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el. Nem értesíti a rendőrséget csak ha konkrét gyilkossági terved, szándékod van.


Ilyenkor pedig ez a kisebbik baj, nagyobb, ha megteszed és utána börtönbe kerülsz.


Épp abban segíthet, hogy ne érezd, ne gondold ezeket,

2021. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!