Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem, szorongás, és sírás...

Félelem, szorongás, és sírás kap el ha meglatom a volt párom. Miért?

Figyelt kérdés
2 evig voltunk együtt. Nem bántott sosem, nem azért érzem ezt a félelem érzést. A szüleinel is érzem, esetleg ha találkozunk. Ők sosem tudtak elfogadni. Párom rengeteg szeretetet adott, o volt az egyetlen ember az életemben, egyáltalán barataim sem voltak. A családom is zűrös, nála megnyugodtam. A szülei azért nem birtak, mert nem vagyok ambiciózus, ami annak köszönhető, hogy már 3 trauman estem túl, aminek következtében mentalis beteg lettem. Pabikbetegseg, szorongás, gyakran voltam depresszios is. Volt egy eves és testkepzavarom. Hangoztattam többször is a páromnak, hogy utálom a testem. De ő mindig mondogatta, hogy gyönyörű vagyok, sosem hittem neki. Szülei gyakran beszéltek ki neki, amikor ott voltam, hogy ilyen meg olyan vagyok, mivel nem akart elkoltozni, és anyagilag kulonvalni, sosem szólt be nekik, mert kényelmes volt így neki, hiába 23 éves, és már dolgozott. Mindig mondta szeret, egy nap 20x. A szakitas előtti estén is elmondta másnap szakitott, minden hibákat felsorolás és hogy nekem nem tud segíteni magával kell törődnie.telejsen megváltozott. Azóta ha látom félelem, szorongás, pánik fog el. Belém hasít valami, majd sírni kezdek. Múltkor utána mentem és megakartam ütni, mert iszonyatosan haragudtam rá, hogy így szakitott. Azóta meg erősebbek a szorongás ami. Tudom, pszichológus, de nincs rá pénzem. Dolgozok ugyan, de az a pénz másra kell. 20 éves vagyok. Nem tudom mit tegyek, hogy elmuljon ez az érzés. 7honapja már hogy szakitott velem. Amíg ő elvan, én hihetetlenül lent vagyok. Csinálom a dolgom, igyekszek, de ennyi érzéssel, nem tudok mit kezdeni.
2021. okt. 29. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Keresd fel a háziorvost, ő majd továbbküld pszichológushoz, pszichiáterhez Tb alapon. Ezt azért valahogy kezelni kell.
2021. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam Pszichiaternel, felirat egy enyhe szorongásoldot. De nem segített semmi mást.
2021. okt. 29. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Akkor viszont a kezelőorvosod keresd fel és neki szólj, hogy nem használ a gyógyszer és még mindig rosszul vagy.Írni fog fel másikat, ami hatásosabb.
2021. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbálom elerni, mert még nem kezdtem el azt a gyógyszert sem, amit elsőre felirt, mert kiderult, nem rakta fel a felhobe 😅utolérni nem tudom, csak jovoheten tudok bemenni hozzá, és elkezdeni szedni, viszont hogy őszinte legyek ez csak a tüneteimet kezeli, oke, az is jó, de jobb szerettem volna rendezni a dolgaimat. Kb semmire nem megyek ezzel, plusz, félek nagyon le fog nyomni, emellett a sport, iskola, munka nem fog menni. Nagyon nehéz.
2021. okt. 29. 08:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!