Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi viselt meg jobban? A...

Mi viselt meg jobban? A tavaly tavaszi egész napos kijárási korlátozás, vagy az őszi-téli-idén tavaszi este 8 órai kijárási tilalom?

Figyelt kérdés
Kit, melyik viselte meg jobban? És miért?

2021. okt. 29. 09:24
A kérdező szavazást indított:
A tavaszi egész napos kijárási korlátozás
Az este 20 órától életbe lépő éjszakai kijárási tilalom
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Egész napos korlátozás? Szobafogságban voltál vagy külföldön élsz?
2021. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Igazából engem egyik se. Túrázni, kirándulni, kertészkedni végig lehetett, máshova meg amúgy se szeretek menni.
2021. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Az egész napos. Nagyon kísérteties érzés volt a kihalt megyeszékhely, a buszpályaudvartól hazáig tartó 25 perces sétám alatt egy lélekkel nem találkoztam. Sem ember, sem autó. És ez április 12-én délelőtt történt! Az esti kihalt város az smafu volt ehhez képest.


És az az érzés, hogy találkoztam a csajommal és ez hivatalosan szabálysértés volt. Mintha átmennék a piroson, mintha 50 helyett 100-al mennék. Soha ilyet többé.

2021. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Túlzottan egyik sem. Magamnak való vagyok és munka mellett esti egyetemen tanulok.


Második féléves voltam a 2020-as tavaszi egész napos kijárási korlátozások alatt. Nehéz volt a munka, próbaidős is voltam, nehéz volt a suli, a home office, a távoktatás megváltás volt, de az, hogy így további indokom volt az egyedüllétre, segített is rajtam. "Egyéni szabadidős sporttevékenységeket" azért végeztem néha.

A 8 órás kijárási tilalom alatt is tanultam. Vizsgaidőszak végén, szorgalmi időszak elején zavart, hogy csak hétvégén tudok találkozni emberekkel, mert mire munka után összefutnánk, rohanni kell haza. Viszont azt be kell látni, hogy ez volt a célja is: a találkozások ritkítása. Nem mindenki teheti meg ugyanis, hogy ott is alszik XY-nál.

2021. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az esti, mert akkoriban jöttünk össze a barátommal, és ő sokáig dolgozott, elméletben nem tudtunk volna együtt aludni hónapokig. Mindig bementem 8 előtt kocsival a munkahelyére, vittem magammal takarókat, és amíg végzett, a kocsiban sorozatoztam, aztán átmentünk hozzá, és minden alkalommal azon paráztam, hogy megállítanak a rendőrök, főleg, hogy rajtam kívül egy autó se volt a körúton.
2021. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez itt egy kis falu, volt, hogy este 10-kor mentünk haza a zárva tartó kocsmából a 20 órási tilalomkor. Jelentem mindenki él és egészséges, családtagok is jól vannak, senki nem volt kovidos.
2021. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Tényleg volt egész napos kijárási tilalom? Nekem nem rémlik... Amúgy simán kibírtam este 8-tól reggel 5-ig a seggemen maradni. Nem tudom kiknek okozott ez problémát. Tudtommal nem nyulak vagyunk, hogy pont abban a pár órában felélénkülünk és megbolondolunk.
2021. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magam részéről átaludtam a kijárási tilalom nagyobbik részét.
2021. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt egész napos kijárási korlátozás?
2021. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!