Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Duciltia antidepresszánsról...

Duciltia antidepresszánsról vannak tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

Én 4 hete szedem, és úgy érzem kezd hatni, nincsenek rosszulléteim, és elmúltak azok a gondolatok a pánikbetegségem miatt, hogy szinte minden nap meg akartam halni. Pörgős lettem, mindig jókedvű. Ez lehet a gyógyszertől? Most a pszichiáter 1 hete felemelte az adagot napi 2 szemre a pánikbetegségem miatt.


Mintha kezdene elmúlni a szorongás is.


Aki ezt a gyógyszert szedi, mi a tapasztalata?


Kérlek, csak normális válaszokat írjatok, köszönöm :)



2021. okt. 31. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

4 félét szedtem, igaz, ezt pont nem.


Tök jó, hogy hat, igen, ettől vagy jobban.

De majd azért próbáld meg letenni, idővel, és az életeden javítani úgy, hogy ezek nélkül is jól érezd magad. Én is mind a 4-et leraktam, magamtól.

(Ha hízol és/vagy nagyobb az étvágyad, az is ettől van.)

2021. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Nagyon ideges, agresszív lettem tőle és az orvosnak is feltűnt. A vérnyomásom megemelkedett illetve állandóan volt bennem feszültség érzés. Igaz csak napi 60 mg-t szedtem egyszer.
2021. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!