Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szeressem jobban a párom?

Hogyan szeressem jobban a párom?

Figyelt kérdés

Borderline személyiségzavarom van. Ha másnak, akinek személyiségzavara van, van hasonló problémája az sokat segítene.

A párom mindent megtesz, figyelmes, törődő, de nem tudom ezt viszonozni. Mintha hálátlan lennék. Az adódó problémák kezelésére, és magamra minden figyelmem elmegy, és rá már nem jut energiám.



2021. okt. 31. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Öltözz be tininek
2021. nov. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt simán írhattam volna én is :O Tegnap pont erről beszéltünk párommal, hogy saját magamra minden figyelmem elmegy, és másra nem jut energiám... Komolyan, csak innen tudom, hogy nem én írtam a kérdést, hogy nincs odaírva...


Amúgy erre én is kíváncsi lennék...

2021. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről, mások is úgy látják, hogy mindent megtesz érted a párod, tényleg te is ezt érzed, vagy csak lelkiismeret furdalást keltve bemagyarázta neked?

Csak mert a BPD-sek gyakran kötnek ki nárcisztikusok mellett, és rájuk abszolút nem jellemző, hogy érdekelné őket a parnerük.

2021. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz, a volt párom nárcisztikus volt, nála éreztem is emiatt lelkiismeret furdalást, amit nem kellett volna. Akivel most vagyok, tényleg megtesz mindent, amit tud.
2021. nov. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!