Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok a doktornőm...

Skizofrén vagyok a doktornőm szerint.Tudtok ajánlani egy másil pszichiátert?

Figyelt kérdés

Már egy ideje rá van írva az ambuláns lapomra hogy skizofrénia, de eddig azt mondta, hogy csak a gyógyszerfelírás miatt.Erre tegnap közölte, hogy mégis az vagyok

Felálltam és otthagytam. Hazug és nem ért a szakmájához. Nem tudom mért jó neki ha tönkretesz.



2021. nov. 3. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy tényleg nem vagy az?
2021. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
miért baj ha az vagy?
2021. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Mert eddig a doktornőm sem gondolta, hogy az vagyok. Ez nem olyan betegség, hogy egy hónapja még nincs, most meg van( fél éve járok hozzá). Dolgozok, gyereket nevelek stb

Viszem az életemet igaz, hogy nem olyan jól mint fél vagy 1 éve, de működök.

2021. nov. 3. 09:16
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Simán lehetséges, hogy tényleg skizofrén vagy. Nem kell ezen kiborulni. A skizofrének többsége éllhet normális életet, gyógyszerrel és terápiával. Bocsi, kicsit nyers vagyok, de erős a gyanúm, hogy te élsz tagadásban, nem az orvosod hülye.
2021. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. Akkor mért mondta kb.egy hónapja, mikor rákérdeztem, hogy van e ilyen betegségem, hogy nincs.Most meg hirtelen mégis van? Ez dilettantizmus.
2021. nov. 3. 09:24
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jogod van nem elfogadni az orvos véleményét, de az a baj, hogy más orvos sem fogja ezt másképp diagnosztizálni, meg most akkor miért akarsz mindenképp orvoshoz járni, ha nem fogadod el? Valójában nem baj szerintem, ha az vagy, lehet ezt kezelni, élhetsz teljes életet. Inkább az a baj, hogy először azt mondta nem vagy az, hanem a gyógyszer miatt kell, most meg mégis az vagy és ez most téged meglepett,nem akarsz az lenni,pedig orvos megállapította.
2021. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha te adsz neki ilyen tippeket mit csodálkozol? Neki teljesen mindegy.
2021. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
Feldmár András. Ha mázlid van elvállal.
2021. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hogy mért baj? Tudjátok hogy micsoda bélyeg egy ilyen diagnózis? Nem tudom mért gondoljátok hogy én tévedek és nem a doki?
2021. nov. 3. 09:32
 10/25 A kérdező kommentje:
8/ 9: köszönöm!
2021. nov. 3. 09:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!