Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » En azt szeretnem hogy irjatok...

En azt szeretnem hogy irjatok ki magatokbol ami bant, ha nincs kinek elmondani, en barkit meghallgatok!💗 minden oke veletek? 17L

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 01:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
aranyos vagy?
2021. nov. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

semmi se jó, semmi se tesz boldoggá, és már semmiben se hiszek és senkinek, az egész világom összedölt és maga alá temetett

nem látom a kiutat, egyedül vagyok és érzem ahogy szépen lassan belerokkanok belül

2021. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1es koszonoom😊
2021. nov. 7. 02:18
 4/12 A kérdező kommentje:

2es

aterzem maximalisan

fogalmam sincs mit kezdjek magammal

baratok ketszinuek

mindig csak magunkra szamithatunk ezt jegyezzetek meg!

barmi van irhatsz

add meg instadat privatban es szivesen beszelgetek veled

2021. nov. 7. 02:20
 5/12 A kérdező kommentje:
jobbulast te troll:D
2021. nov. 7. 03:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ejjelente mindig ram jon a depi, meg az a bizonyos erzes erzes hogy haszontalan vagyok, de fogalmam sincs hogy miert:(
2021. nov. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
-1erzes
2021. nov. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7es

szuleiddel milyen a kapcsolatod? vagy sokszor megkapod hogy nem vagy elég nekik? es h semmirekello v ilyenek? nem kene mas velemenyevel foglalkozni, nyivan konnyu mondani de

a sajat magad boldogsaga a legfontosabb

le kell szarni masokat

foleg a negativat

ha kell egyedul maradsz

de nem barmokkal akik lehuzzak az eletedet

2021. nov. 7. 04:00
 9/12 Koaxk Ábel válasza:
86%

2-es üdv a világomban! Nem tudom hány éves vagy, de ez idővel csak rosszabb lesz!


Fura egy érzéketlen világban élünk manapság, senkit semmi és senki nem érdekel, csak önmaga!

2021. nov. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Hónapok óta nem alszom jól, nyugodtan, békében. Amióta a párom egy másik macskát hozott és a szobánkban ragadt. Nem lehet se kizárni, se aludni tőle, se normálisan együtt lenni. Augusztus óta úgy érzem becsavarodok a 6 órás alvásokkal. Hogy rámegy a kapcsolatunk, hogy rámegyek én, nem tudom mit csináljak. Vannak napok amikor nem is akarok semmit se aludni már, se enni, se inni. Egyszerűen vigyen le a korona, zárjanak bolondok házába, csak legyen vége.

Persze nem csak ennyi, nem ilyen egyszerű. Sok dolog nyomaszt, úgy érzem sok rajtam a teher. Hogy nem tudom kimondani ,elmondani. Nem segítséget vagy megváltást várok ,csak hogy valaki értse meg. Hogy 35 évesen arról álmodozok, de jó lesz a nyugdíjas otthonba élni. Mert akkor már nem kell szinte semmiről agyalni nap, mint nap. Nincs munka, nincs számla, nincs boltba járás, nincs macska, a gyerkőc már felnőtt és saját élete van. Csak pihenni kell a sok évnyi napi dilitől és rohanástól.

2021. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!