Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább, miután az...

Hogyan tovább, miután az ember kismilliószor felállt a padlóról, erre millió plusz egyedszerre is elesik? Esetemben inkább elgáncsoltak. Itt az ideje a villanyoltásnak?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen elrendelték, hogy csak az oltottak maradhatnak, és mivel én nem vagyok hajlandó felvenni az oltást, így távoznom kell.


A másik.

Egy hónappal ezelőtt véget ért a párkapcsolatom életem szerelmével, amin egyszerűen nem tudom túltenni magam.


Ezért a munkáért nagyon hosszú utat jártam be, és nem hiszem, hogy találok még egy ilyet. Mint ahogy az exem is olyan volt, akihez hasonlót soha az életben nem fogok találni, ellenben - ha maradok -, akkor láthatom, hogy egy nap összejön valaki mással.


Nagyon régóta szenvedek depresszióban, de valahogy csak elevickéltem korábban, most viszont... totál sötétség.



2021. nov. 13. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon nehéz lesz a következő jó pár hónapod esetleg éved. De kérlek ne add fel!! Mindig lehet jobb, én ezt úgy mondom most neked, hogy én is öngyilkos akartam lenni pár hónappal ezelőtt de összeszedtem magam és örülök hogy nem tettem meg. Nekem is kell még magamon dolgozni, de végig járom az utamat. És neked is ezt kell tenned, hidd el találsz másik lányt. Keress fel egy szakembert.
2021. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Oltasd be magad, egyik probléma megoldva
2021. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként igen oltasd be magad, vagy mitől tartasz? Szerintem hülyeség lenne ha ezért veszítenéd el az állásodat amiért hosszú utat jártál be.
2021. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az élet ilyen. Hegy és völgy. Most épp a völgy. Onnan csak kifele lehet mászni. Keresel munkát, még ha nem is lesz ugyanolyan, de megszeretheted, lányt meg garantáltan találsz. Ha ő nem szeretett, akkor nem ő volt az igazi, csak még nem telt el elég idő ahhoz, hogy erre rájöjj. Így legalább nem unalmas az élet.
2021. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2, #3

Nem, az oltás nem játszik nálam.


#1, #4

Már sok éve járok pszichodokihoz és szedek is nyugtatót, ill. hangulatjavítót.

2021. nov. 13. 23:16
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ezért kár munkát elvesziteni, én is kaptam két oltást még év elején, nem lett semmi bajom, a harmadik fülem se nőtt ki, pedig 50 éves vagyok.


Párszor ateltem hasonló krízis időszakokat, mint te most. De túl lehet élni. Pár hétig, hónapig nem lesz jó. Nézz elengedes videókat, sok van a neten, és atsegit rajta. Kitartás.

2021. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Járj sokat kikapcsolódni, töltsd időt a barátaiddal és a családoddal.
2021. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!


#7

Erre most garantáltan lesz időm. :)

2021. nov. 13. 23:28
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
En nem hagynam veszni, beadatnek egy Janssent, egy egydozisut es kesz. Komolyan ennyire oltasellenes vagy, hogy veszi hagyod azt a munkat, amiert te elmondasod szerint is nagy utat jartal be? A szakitas jobb lesz idovel.
2021. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Én megértelek az oltassal kapcsolatban.

A másik dolog, hogy minden szempontból padlón vagy: én voltam itt és biztos még sokan mások.. nekem az állatok segítettek lelkileg. Az ő segítségükkel kapaszkodtam föl lépésről lépésre.

2021. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!