Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen figyelemfejlesztő...

Milyen figyelemfejlesztő módszerek vannak felnőtteknek? (Játékok, gyakorlatok)

Figyelt kérdés

Elkezdtem hajtani és azt veszem észre, hogy nehezen tudok odafigyelni az oktatóm utasítására, általában saját belátásom szerint csinálok dolgokat, nehezemre esik utasításra cselekedni. Ez nem azt jelenti, hogy veszélyesen vezetek, hanem azzal van gondom, hogy más ember utasításait pontosan betartsam.

Igazából a vezetés megkezdése előtt is felfigyeltem erre dologra, csak ott nem okozott semmi fennakadást, csak néha furán néztek rám, hogy miért preferálom jobban a saját elképzelésemet, mint egy tapasztaltabb egyénét, aki valószínűleg egy sokkal hatékonyabb módszertan szerint jár el. Ennek valószínűleg az az oka, hogy mindig magamra voltam utalva pl tanulás téren, amit tudok azt nem az iskolában tanultam meg, hanem autodidakta módon, hiszen már az iskolában is gondok voltak az utasítások pontos betartásával, ennek ellenére elég jó tanuló voltam, de ezt mindig magamtól tudtam elérni, soha nem értettem meg egy leckét úgy ahogy a tanár magyarázza, mindig magamtól olvastam utána otthon.



2021. nov. 19. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Darts.


Menjetek be az oktatóddal a legközelebbi kocsmába, hátha lehiggadtok!

2021. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Ezért tényleg megérte választ írni...
2021. nov. 19. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Itt inkább egy másik szitu van,nm játék v fejlesztés hiányzik, hanem alapvető nevelési probléma.amit már felnőtt korban nm hiszem hogy tudsz korrigálni,aki makacs és nm tiszteli a tanitoit azt hosszabb távon az élet szépen megtanítja alázatosabbnak lenni.tapasztalat.nincs veled semmi baj,mész a fejed után, fiatal vagy ennyi.idovel talán változol v nm. Hozd ki a karakteredbol a legtöbbet,ha audidakta vagy akkor is vkiktol tanultál ergo keress olyan embereket akikre felnézel és tudsz tőlük tanulni online,offline.
2021. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 Köszönöm. :)
2021. nov. 20. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Én is a lepontozast:)))
2021. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 Én felpontoztalak. :)
2021. nov. 20. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
oh, akkor szkúzi :D
2021. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!