Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok törve. Kiborultam és úgy érzem senkire sem számíthatok. Nincs senki akinek fontos vagyok, és akár el is tűnhetnék. Nem értem mit csinálok még itt. Amit érzek az elviselhetetlen. Ordítanék, de nem jön ki hang a torkomon. Sírok, de nincsenek könnyeim, csak némán szenvedek, és úgy érzem ez lassan belülről felemészt. Csak ülök a földön és várom hogy elmúljon
2021. nov. 19. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem csodálom, hogy így érzel. Ha mindenkinek csak ennyit mondasz magadról, akkor ez az állapot folytatódni fog. A nyavalygást senki sem szereti.
2021. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom. De egész életemben nem volt senki akiben megbízhattam volna.
2021. nov. 19. 21:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom az írást. Írj le mindent, amit gondolsz, ami zavar, és másnap olvasd vissza.
2021. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy ideje már csinálom. Nem tudom elengedni ami történt. Nem tudom elfelejteni és tovább lépni.
2021. nov. 19. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnám a pszichoterápiát, te tudod, hogy mi történt, mi miatt érzed magad így, azt nem írtad le.
2021. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ilyen fajta segítségre, de nem akarom elmondani a szüleimnek a problámá(i)mat. Ezt most főleg nem. Félek hogy nem értenék meg
2021. nov. 19. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont a szüleiddel kéne beszélni. Bárki bármit mondhat itt gyk n vagy úgy alapba a neten.ha fiatal vagy ne itt keress támogatást. Egy pszichológus segítségét kérjed akkor.
2021. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem támogatást, hanem tanácsot kerestem végső kétségbeesésemben. Köszönöm a tippeket. Megpróbálom
2021. nov. 19. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg jó dolgokat adni másoknak cserébe mosolyt kapsz vissza
2021. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lényeges lenne a korod és a nemed is, meg kicsit még mesélni. Ha már kiírod magadból, az is sokat segít.
2021. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!