Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám szerint engem az ufók...

Anyám szerint engem az ufók sugároztak be neki. Hogyan győzhetném meg, hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Apámnak olyan szabályok kerek gömb feje van, nekem meg eléggé hosszas ovális fejem van születésem óta, ezért is gondolja anyám, hogy nem apámtól származom, hanem az ufók sugároztak be neki, vagy pedig módosítást hajtottak végre rajta a terhesség alatt. Tudom, ez kissé ezoterika téma, de én a szülők-gyermek vetületére volnék kíváncsi a dolognak. 28F

2021. nov. 23. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem ezotéria, hanem pszichiátria. Ha a kérdés komoly, akkor anyukádat sürgősen el kell vinni orvoshoz, mert pszichotikus (jó eséllyel skizofréniában szenved). Meggyőzni nem lehet, mert számára ezek a téveszmék a valóság erejével hatnak.
2021. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A postás hogy néz ki? 😂
2021. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Elruccansz vele a Szaturnuszra, és megmutatod, hogy valójában kockafejük van.
2021. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem az ufók sugároztak be, hanem csak kicsi volt rád a sapka bébi korodban.
2021. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Engem is a földönkívüliek küldtek a Földre, hogy tanulmányozzam az embereket. Ezt már gyermekkorom óta tudom. Majd visszajönnek értem nemsokára. Szóval anyukád nem biztos hogy téved.
2021. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első véleményét osztom, biztos hogy skizofrén
2021. nov. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Csinaltassatok apasagi tesztet
2021. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!