Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki munkanélküli viszont a...

Aki munkanélküli viszont a gyerek oviba jár hogyan telik a napod?

Figyelt kérdés
Nekem volt munkám viszont a sok betegség miatt közös megegyezéssel eljöttem. Részben örülök is mert borzasztó stresszes voltam, amit már a gyerek is megérzett. Túlóràzni is kellett volna amit amúgy se tudtam volna megoldani, mert nincs nyugdíjas nagyszülő még, férjem is sokáig dolgozik. Ezelőtt is egy fizetésből voltunk és be tudjuk osztani, azzal nincs gond, csak ez a tétlenség a rossz. Már Karácsony előtt nem is akarok új helyre menni. Kistesót nem akarunk.

2021. nov. 25. 14:11
 1/2 anonim válasza:
Nekem nincs gyerekem, de évek óta nem dolgozom. Az a lényeg (főleg télen) hogy nem szabad hülyeségeken gondolkodni. Mármint nekem a tétlenség is ilyen. Csak akkor gáz ha sokat gondolkodom. Így inkább meditációt gyakorlok, és nem gondolkodok rajta :)
2021. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hobbi, olvasás, önfejlesztés
2021. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!