Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi "legyen" az oka annak,...

Mi "legyen" az oka annak, hogy élni akarjak?

Figyelt kérdés

Tudom,rengeteg ilyen kérdés van de sajnos olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy nincs kivel megbeszéljem ezt, pszichológussal meg nem akarom.. Úgyhogy hátha valaki "segít"..


Röviden annyi, hogy minden sz@r.


18f.


Itthon nem a legfényesebb a helyzet, ebbe igazából felesleges is lenne belemennem..

Vannak "jobb időszakok", de általában nem.


Barátaim nem igazán vannak. (2 van, de ők is olyanok, hogyha én nem keresem őket,akkor lesz@rnak..)


Barátnőm soha nem volt, pedig mindíg tisztelettudó,rendes gyerek voltam. Az már más,hogy nem vagyok egy gazdag gyerek márkás ruhákkal,stb..


Egyre többször megfordul az eszemben az öngyilkosság. És nem csak a gondolata,hanem bele is mélyülök,tervezgetem...


Annyira frusztráló ez,hogy úgymond felb@asz anyám állandóan a hülyeségeivel, rámlöki a stresszt,amit más rárakott,stb..

És még én érezzem magam sz@rul..

És megkérdezi, hogy "mi a bajom?"


De sajnos már nagyon nem tud érdekelni. Valami egyszerű,hatásos módot szeretnék,amivel el lehet utazni egy másik dimenzióba.



2021. nov. 25. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

De miért nem akarod szakemberrel megbeszélni??


Ha eltörne a karod, akkor tuti elmennél a sebészetre...

Miért ne mennél pszichológushoz, ha "eltört" a pszichéd?


Hobby, sport, egyéb elfoglaltság nincs ? Amiben sikert tudnál elérni, és elfoglalnád magad?

2021. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem kell ok hogy élni akarj, mert már benne vagy - már élsz :)

Ahhoz kell ok hogy önhatalmúag ki akarj lépni az életből. De amiket felhoztál okokat, az ehhez édes kevés.....

2021. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd magad. Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy jól érezd magad a bőrödben, mert senki mást nem érdekel, hogy te mi érzel és hogy vagy. A sorsodat magadnak kell irányítanod. Ezt sajnos senki nem mondja meg az embereknek, maguknak kell erre rájönniük.
2021. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Isten ad értelmet az életnek. Ha meg akarod ismerni, szívesen segítek, csak írj privátban!
2021. nov. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!