Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok voltak Sztk pszichiátrián?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Depresszió és szorongás tüneteivel, és függőségi problémával szeretnék bejelentkezni pszichiátriára, de az egészségügyben szerzett tapasztalataim miatt, nem tudom, hogy érdemes lenne egyáltalán. Félek, hogy megaláznak vagy nem vesznek komolyan. Magánrendelésre is gondoltam, de az nagyon drága lenne, és nem ismerek jó orvost.

2021. nov. 30. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdettől fogva magán pszichiáterekhez jártam. Egy idő után mindet otthagytam, nem voltam elégedett velük. Most már régóta sztk-s pszichiáterhez járok és nagyon meg vagyok elégedve vele. De úgy hallottam, nagyon sok sztk-s pszichiáter nincs a helyzet magaslatán...
2021. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

#1

Na persze. Ne ijesztgesd hülyeségekkel az embereket. Ma Mo-on van elektrosokk, de nagyon nagyon ritka esetben használják. Tudtommal csak súlyos depresszióban (az az a fajta depresszió, amikor fel sem tudsz kelni az ágyból) használják és ez esetben is csak akkor, ha semmi másra nem reagál a beteg. És még ilyenkor is csak kérésre ill. beleegyezéssel.

2021. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Keruleti gondozoban a gyogyszerfelirason kivul nem tortenik semmi. Se idejuk, se energiajuk nincs masra.
2021. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Területileg illetekessel a recepten kívül semmire nem mész, de jó ez így, ők is így akarják, ezért csinálják így.
2021. dec. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!