Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért olyan valaki, mint egy hal?

Miért olyan valaki, mint egy hal?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés, de lehet itt páran láttak már ilyen embert. Olyan a tekintete mint egy halnak és valahogy nem passzol a mondanivalójával. Kimondja, hogy szeretlek, hiányzol, egyéb szép dolgokat és olyan semmilyen a tekintete. Ha a szemébe bámulok közvetlen, akkor az is olyan élettelen. Nem zavarja semennyire ha nem találkozunk, ha bánt valami és elmondom, akkor nem hatja meg, csak néz és néha benyögi monoton hangon, hogy nem lesz baj, szeretlek. Szeretem, nagyon, de olyan furcsa ez nekem néha. Mitől ilyen valaki?

2021. dec. 9. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem valami idióta trollkodás a kérdés, de így a leírást olvasva, én is találkoztam már ilyen emberekkel. :D Nemtudom, miért ilyenek, a saját tapasztalataim szerint ezek általában olyan emberek, akik csak úgy léteznek, de sem fejben, sem érzésekben nincsenek igazán "kifejlődve", vagy nemtudom mi lenne erre a megfelelő szó.
2021. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért van, mert hal.
2021. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyunk egyformák, nem mindenki olyan mint egy latin szappanopera-szereplő.
2021. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek horgászni, de nem tudom hogy tudnak egyesek ennyire vonzódni hozzájuk, hogy a párjuk lesz...
2021. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!