Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A karantén lehetett rám ilyen...

A karantén lehetett rám ilyen hatással?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt karanténban voltam, de aztán ugye szerencsére vége lett most már egy hete járok iskolába de szorongok, sokszor gyomoridegem van. Arra gondoltam lehet a karantén miatt van hogy megszoktam hogy itthon voltam és most nehezebb visszarázódni. Lehet ettől?
2021. dec. 9. 21:40
 1/5 anonim válasza:
9%
Nem, én egész életemben itthon vagyok, de nem gond emberek közé menni. Nincs problémám ki menni, de nincs miért, unalmas minden, nem boldogít. Minden boltban ugyanaz a sz*r van...
2021. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hülység
2021. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, ha az 1es válaszolónak nem, akkor neked miér tlenne? Hisz ti nem különböztök semmiben, gyakorlatilag egy test egy lélek vagytok.. pfff XD


Szerintem simán lehet. Én mondjuk töb bmint másfél éve vagyok itthon, az kicsivle több mint 1 hét, és van is okom félni a külvilágtól, szóval én is abszolút stressznek érzem a kimozdulást. Dehát néha muszáj.


Bár valóban, 1 hét azért elég rövid idő az ilyenfajta reakcióhoz. HOgy éled meg akkor a nyári szünet végét?:D Jó, hülye kérdés, azt mindneki utálja..


Esetleg... nincs valami gond a suliban? Gondolok itt mondjuk zaklató osztálytársakra, vagy valamilyen szmepontból toxikus környezetre. Az ilyen környezetbe való visszamenés akármennyi idő után is stresszhelyzet egy ember számára.

2021. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előtte is volt mikor volt gyomoridegem, de igen sajnos énis az iskolára gondolok, maga a környezet sokszor veszekednek egymással az ilyen helyzeteket nehezen viselem.
2021. dec. 10. 07:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Háát akkor csak az van, hogy otthon töltöttél egy hetet, az jó volt, aztán most mehetsz vissza a szar közegbe és újra beléd állt a stressz. Ha mindennapos a stressz, megszokod a jelenlétét, de ha elmúlik eg ykis időre és újra megjelenik, feltűnőbb.

Iskolai pszichológust, ha van, megéri felkeresni ilyen helyzetben. Egészségügyileg is sokat tesz hozzá az életedhez, ha nem vagy folyton ideges, de a minenféle (fizikai és mentális) teljesítményedet is megnyomja rendesen, ha nem kell rengeteg energiát pazarolnod a stresszre.

2021. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!