Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antideprenszánsra lehet inni...

Antideprenszánsra lehet inni alkoholt ?

Figyelt kérdés

Van aki iszik rá minden nap ?

Sertralint szedek és sokat piálok mellette régota napi szinten.


2021. dec. 11. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Akkor mi a kérdés, ha ezt teszed rég óta?

Nem befolyásol egyébként semmit. A nyugtató az, amire tilos.

2021. dec. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem nem használ a gyógyszer. Sztem minden nap inni sem kellene komoly mennyiséget.
2021. dec. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, antidepresszánsokra, hangulatjavítókra sem szabad inni.

De kérdező, olvasd el a gyógyszer leírását. Ha ott nem tiltják kategorikusan, akkor alkalomszerűen lehet. De napi szinten sokat inni semmiképp se jó, még gyógyszerszedés nélkül sem. Valószínűleg pont az alkoholizálástól vagy depressziós. Vagy legalábbis rásegít a depressziódra.

2021. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképp ki akarod nyírni magad?
2021. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn az esküvőm napján ittam rá egyedül. De aznap kihagytam a nyugtatót. Másnap kif.stam a lelkemet is 😂 szerintem nem ajánlatos.
2021. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy SSRI-re iszol még nem gond, de a rendszeres alkoholfogyasztas (vagyis inkább a rendszeres másnaposság) nagyon sokat ront az ember mentális állapotán. Tehát a gyógyszerhatásfokán tud rontani, de közvetlenül nem káros. Nyugtatóra viszont tényleg nem szabad inni.
2021. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rontja, megváltoztatja a gyógyszer hatását az alkohol, plusz hozzá jön az alap lejtmenet az alkoholizmus miatt. Magyarán mondva így, hogy naponta piálsz, szinte hiába szeded, nem leszel jobban. (Ezeket tapasztalatból írtam, nem valami könyvben olvastam.)

Addiktológusnál jártál már?

2021. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!