Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinrol milyen tapasztalata...

Frontinrol milyen tapasztalataitok vannak? Mellekhatas stb

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem elaltat, nem megnyugtat
2021. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Többeket ismertem akik szedték, tompít, álmosít, majd nagyon hamar emelni szükséges az adagot és függőség is hamar alakul ki.
2021. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nekem bipoláris személyiségzavarra írták fel, és megszűntette a depressziós periódusaimat, szóval egyfolytában mániás vagyok. XD

Tegyük azért azt is hozzá, hogy még csak nem régóta szedem, ês még lesz sok terápiám is, de nagyon örülök neki, hogy szedem, mert már egy jó ideje nincs kedvem minden második percben kiugrani az ablakon.

Egyébként tényleg álmosít, és kicsit le is szedál agyilag, de szerintem simán együtt lehet vele élni, és nem kell aggódni, nem csinál belőled egy lélegző krumplit.

2021. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyszer próbáltam. Brutális rémálmaim voltak éjszaka. Soha többet ilyesmit ki nem próbálok.
2021. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elalszom tőle.
2021. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, bár első pár napban én is álmos voltam.

De már akkor tudtam hogy jobban szimpatikus, mint a többi gyógyszerem.

2021. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Memória problémák, menstruációs problémák, depressziós hangulat (ez rövid távon nem, csak hosszabb távon)
2021. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mintha be se vettem volna, olyan volt. Mondjuk a hangulatomon nem javított semmit. Életem legnyugtalanabb időszaka volt, amikor szedtem, viccen kívül.
2021. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos későn írok, de én fél évig szedtem, mert brutális függőséget okozott Nagyon hamar. Rengeteget kellett bevennem egy idő után annyira ráállt a szervezetem és elvonási tüneteim is voltak. Engem altatott. 3. Próbálkozásra tettem le magamtól, és nagyon nehezen állt vissza a szervezetem a természetes alvásra. A hatása nekem, fejfájás, szédülés nehezen kelés. Senkinek nem ajánlom.
2022. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Párom mamája függő lett tőle, nem tud nélküle aludni, és az egy havi adagot 2 hét alatt bekapkodja. Egy időben páromnak is alvási problémákra lett felírva, egyre többet kellett szedjen hogy hasson, mellette rémálmai voltak....de legalább aludt... :D hamar leállt vele, nem akart ő is függővé válni.
2022. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!