Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy kevésbé...

Mit csináljak, hogy kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés

Egyedül leszek az ünnepek alatt. Hozzám nem jön senki anyámkhoz mehetnék de azért nem akarok menni, hogy fikázzanaknak exem miatt meg a nővérem dicsőségét hallgassam.


Egy barátnőm van de neki ott a kisgyerek is.


Arra gondoltam, hogy benyomom az egy doboznyi altatómat hátha erre. 3 napra kilőne :( feladtm. Hetek óta sírok az exem miatt mert nyárom a karácsonyt vártuk.h együtt legyünk de szakítottun. Se fám se díszek mert minek ..


Nekem ez egy natúr hosszú hétvége is



2021. dec. 24. 06:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van családod van kikhez hazamenned,ezt pedig nem szabad elfelejtened.Az altatót felejtsd el, nem három napra ütne ki.Paroddal szakitottal de majd találsz olyan embert aki eleted osszes karacsonyan melletted lesz ezert nem szabad feladni semmit.

Menj haza a csaladodhaz, ha nagyon karacsonyozni akarsz, ne sajnaltasd magad, es nem fognak piszkálni.Viszont azzal sincsen probléma ha nincs benned most az unnepi hangulat. Nezz jo filmeket setalj nagyokat pihenj.

2021. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok menni, mert messzebb vannak, időben és pénzben is sok lenne. Nem lenne kinél aludnom. Mindenkit zavarok. Mama nemrég jött ki a kórházból szégyellni h pelenát kell hordania, pedig nála szívesen voltam. Anyáméknál egy szobakonyha ott már el se férek. Nincs kedvem azt se hallgatni h a nővéremnek meg csak lett vki de jó. Engem meg senki nem szeret mi van már.
2021. dec. 24. 07:08
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet te gondolod azt hogy senki nem szeret, miből vagy biztos abban: majd beszólogatnának stb?

Ha ezt a három napot úgy töltenéd, hogy nyugodtan-higgadtan, alaposan átgondolva összeírnád: mit szeretnél csinálni a jövő évben, hogy másképpen legyen minden, az hátha segítene. Ne vesd el azonnal ezt mondván: "jajj úgyse menne a szomorúság miatt" stb.

Butaságot ne csinálj, nem kell bevenni gyógyszereket.

2021. dec. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Kora reggeli kamu.
2021. dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy kamu, miért lenne rögtön kamu?

Sokan küzdenek ilyen érzésekkel ezen ünnepen. Sajnos.

2021. dec. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem kamu de bárcsak így lenne... Nincs semmi díszítése. Nem csak az idősek magányosak ekkor is.


Egyedül élek egész évben ez van csak most mindenki körülöttem megvan örülve. Üzenetbe se kerestek pedig tudták, hogy nekem a szakításon kívül milyen gondjaim vannak

2021. dec. 24. 09:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Írj tervet a jövőre nézve, szerintem.
2021. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni azt is hogy ilyenkor alakulnak magányosok csoportjai a fb-n megnézheted.
2021. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megnézem, egyelőre beveszem majd az altatót h erre a három napra kilójjem magam. Bele halni nem fogok sajnos, mert ahhoz nem elég ennyi
2021. dec. 24. 10:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon okos dolog. Mekkora élmény lesz arra ébredni, hogy összevissza kaksiztad magad...
2021. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!