Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utcán elnehezedő fej,furcsa...

Utcán elnehezedő fej,furcsa érzés,láb görcs,enyhe szédülés-ez pánik betegség?

Figyelt kérdés

Elsősorban utcán emberek között valamint ha bemegyek boltba vásárolni vettem észre,hogy ,mint görcs szerűen nehéz lenne a lábam,homályosan van látnék,nehéz lenne a fejem,és enyhén szédülnék(de kifejezetten nem szédülök).

Ha hazaérek semmi bajom,otthon a lakásban ezt nem figyeltem meg.

Általános laborom jó,vérnyomásom, vércukrom szintén jó.

Pánikbetegség lehet?

Ti voltatok már így?

Mi segít ezen.

37 éves,egyébként egészséges nő vagyok



2021. dec. 25. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbia lehet
2021. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed, hogy a házak a fejed tetejére dőlnek, nem veszed gyorsan a levegőt, nem dobod a szíved a torkodban, alig várod, hogy hazaérj, akkor ez nem biztos, hogy pánikrosszullét.

Egyetlen tünet, amit én ilyen rohamoknál érzek utólag, az a homályos látás (megegyezik a tiéddel), és a totál gyengeség 2-3 órán keresztül.

Vizsgáltasd tovább magad, mert más oka is lehet. Lábgörcsről még nem hallottam. De ez a pánikroham sok tünetet produkál. Előfordulhat, hogy neked is az van.

2021. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szociális fóbia.
2021. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy agorafóbia.
2021. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!