Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfiként 39-es láb egészséges?

Férfiként 39-es láb egészséges?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ezzel piszkálnak. Még most is nagyon kicsi, felnőtt méretben nem kapok cipőt. Ez azon túl hogy szokatlan, egészséges? 183 cm magas vagyok. Ismertek még ilyen embert?

2021. dec. 26. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Valójában az "egészséges" jelző itt nem értelmezhető.
2021. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Engem azért piszkálnak, mert 50-es, de most mit tegyek? Ez genetika, ez ellen nem tudsz mit tenni, ez van a génjeidbe írva
2021. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ismertem régen, de a kis lába miatt állandóan eldőlt. Egyszer sajnos az aszfalton fújta el a szél, eldőlt a csávó, beütötte a fejét azóta... hát tudod, szóval már nem él szegény.
2021. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne lenne az.Könnyebben találsz erre cipőt,mint egy extra méretre .
2021. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező és kettes, igaz a legenda a láb és lomposméret közötti párhuzamról?

Írjátok meg mindketten mennyi az annyi és most fény derül az elmélet igazságtartalmára!

39 vs. 50. :-DDD

2021. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a lábméret határozza meg, hogy ki egészséges, ki nem. Sok helyen árulnak egyébként 39-es méretű férfi cipőt. (Nekem sincs sokkal nagyobb, 41-es lábam van, 177 cm magassággal.)
2021. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én meg lány vagyok, és 43 as,szóval vannak végletek,de attól még egészséges :)
2021. dec. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszokat!

Kedves 5-ös xddd

Úgy érzem ez a legenda, ha csak engem veszünk figyelembe biztosan hamis. Teljesen átlagos méretű, nincs okom panaszra ;)

2021. dec. 28. 16:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!