Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha annyira utálok...

Mit tegyek ha annyira utálok mindenkit hogy nem akarok kimenni már a házból sem, viszont már a családtagjaim is nagyon zavarnak?

Figyelt kérdés
Egy-két személy van akikkel jól érezném magam, csak folyton ezekkel a barátaimmal lennék és ki szeretnék zárni mindenki mást az életemből. Nem akarok párkapcsolatot sem, annyira utálok mindenkit és elveszett vagyok, nem tudom hogy s merre az életben, milyen az a munkahely ahol nem kell emberek közt lenni, mert nem bírnék elviselni senkit. Még tanulok de nehezemre esik bemenni a suliba, egyszerűen csak ne lássak embereket, mert undorom van mindenkitől. Régebb bántottak, legalábbis én mindent szívre vettem, nagyon érzékeny voltam, most meg nem tud semmi meghatni, nem tudnak megbántani mert nincsenek érzéseim. Közben meg depis is vagyok, minden nagyon kilátástalan, nem akarok élni, nem tetszik az elégnek a rendszere, világfájdalmam van. Mindent és mindenkit utálok, egyszerűen én képtelen vagyok erre az életre, véget akarok vetni neki. Jó ideig "álomvilágban" éltem, minden olyan szép volt, szerettem az embereket, úgy éreztem mindenki bír engem, aztán egyből rádöbbentem hogy nem is annyira mesés az élet mint gondoltam, elkezdtem sötéten látni a jövőt, mindennek elveszett az értelme. Azóta így érzek és nem tudom visszakapni azt az "álomvilágot" amiben éltem. Bár nem is akarnám, mert nagyon buta voltam akkor, de legalább egy kicsikét szeretném látni az élet értelmét. Annyira sötéten látom az életet, a jövőt hogy már az öngyilkosságot tervezgetem.

2021. dec. 27. 21:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

az életnek a rendszere *

vagy világnak, ki hogy látja jónak

2021. dec. 27. 21:29
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a korábbi sérelmek, amivel megbántottak, amiatt látod így az életed?
2021. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust kellene felkeresned
2021. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
21:41 Igen, azt hiszem amiatt van
2021. dec. 27. 21:44
 5/13 A kérdező kommentje:
2. Igen, jó lenne csak attól tartok hogy nem segítene és akkor végleg feladnám a reményt
2021. dec. 27. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél róla picit beszélni, írhatsz pirvátban

#2 voltam

2021. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
17
2021. dec. 27. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van.


Találtam olyan munkát, amit itthon is lehet csinálni, ebből fizetek egy albérletet, ahol nagyjából nyugi van, boltba megyek heti 1-2 alkalommal, a többi időm pedig itthon töltöm, haha. :D


De, ez neked csak egy későbbi ehetőség, előbb a te korodban majd el kéne menni egyetemre, azt ki ne hagyd.

2021. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
00:08 Talán még a 12 osztályom sem lesz így meg, nem hogy egyetem..
2021. dec. 28. 00:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!