Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van bármi kiút ebből?

Van bármi kiút ebből?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, hajón dolgozok külföldön mint mosogató.

Ez tök jó látok szép tájakat keresek sok pénzt és a kollégákkal is könnyen kijövök mert barátságos vagyok, otthon is rengeteg barátom volt,annyi még hogy barátnőm nem volt sose és nőhöz sem értem még de nem ez a lényeg.

Konkrétan meg van mindenem, de annyira sehol nem vagyok és egy büdös nulla vagyok, konkrétan buta vagyok(101iq) és gyenge is nagyon. A séf ki akar rúgni mert lassú vagyok és nem vagyok ide való, minden munkahelyen ez van hogy nem végzem megfelelően a munkám és pár honap után kirúgtak. Érettségi után már rögtön mentem dolgozni hogy eltudjak költözni mert a családom is igy van vele hogy egy haszontalan senki vagyok és folyton lelki terrorban tartanak.

Egész Közép suliban jártam pscihologushoz persze segített kicsit de de rajtam nem tud változtatni egyszerűen nem tudok úgy dolgozni ahogy azt megkövetelik, hiába hajtok, már az elejétől volt hogy össze estem meg betegen is dolgoztam de bem számított... És annyira elkeserít hogy folyton össze tör az érzés ami havonta 1x legalább van, amit valójában volt az álmom már rég felhagytam mert arra esélyem sincs. Öngyilkos gondolataim vannak mert ha haszontalan munkanélküli csöves leszek semmi értelme élnem. Erről nem akartam egyik ismerősömnek sem beszélni mert nem akarom hogy aggódjanak.



2021. dec. 31. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Isten szeret téged a legdrábbat áldozta érted, egyszülött fiát. Fogadd be Jézus Krisztust a szívedbe.
2021. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

#1

Isten nem létezik (mert különben már senki sem szenvedne, a Kérdező se), vagy ha igen, akkor utálja a világot és az emberiséget is! Az ilyen válaszok senkit nem visznek előbbre!

2021. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

1.

Mikor pedig látta Jézus a sokaságot, felméne a hegyre, és a mint leül vala, hozzámenének az ő tanítványai.

2.

És megnyitván száját, tanítja vala őket, mondván:

3.

Boldogok a lelki szegények: mert övék a mennyeknek országa.

4.

Boldogok, a kik sírnak: mert ők megvígasztaltatnak.

5.

Boldogok a szelídek: mert ők örökségül bírják a földet.

6.

Boldogok, a kik éhezik és szomjúhozzák az igazságot: mert ők megelégíttetnek.

7.

Boldogok az irgalmasok: mert ők irgalmasságot nyernek.

8.

Boldogok, a kiknek szívök tiszta: mert ők az Istent meglátják.

9.

Boldogok a békességre igyekezők: mert ők az Isten fiainak mondatnak.

10.

Boldogok, a kik háborúságot szenvednek az igazságért: mert övék a mennyeknek országa.

11.

Boldogok vagytok, ha szidalmaznak és háborgatnak titeket és minden gonosz hazugságot mondanak ellenetek én érettem.

12.

Örüljetek és örvendezzetek, mert a ti jutalmatok bőséges a mennyekben: mert így háborgatták a prófétákat is, a kik előttetek voltak.

13.

Ti vagytok a földnek savai; ha pedig a só megízetlenül, mivel sózzák meg? nem jó azután semmire, hanem hogy kidobják és eltapossák az emberek.

14.

Ti vagytok a világ világossága. Nem rejtethetik el a hegyen épített város.

2021. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 101-es iq átlagos. Nem vagy buta.


Az nem opció, hogy keresel egy kevésbé pörgős munkahelyet keress? Ott hátha lenne sikerelmenyed.


Mondjuk nem egyszerű, mert manapság alig van már ilyen munka.

2021. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

#3: Attól, hogy bemásolod ide a komplett agymosást még nem lesz igaz és nem fogunk téged sem okosabbnak nézni! Senki nem kíváncsi sem rád, sem pedig az ilyen típusú válaszokra! Ha segíteni nem tudsz (mármint saját tanáccsal segíteni, nem pedig bibliaverssel), inkább hallgass! >:(


#Kérdező: Neked pedig azt ajánlom, hogy inkább gyere vissza M.O-ra, és keress valami normális munkát magadnak! Ha elsőre nem sikerül, akkor sem dől össze a világ! Hidd el, nem vagy buta, és semmi sem lehetetlen, csak hallgass a szívedre és menni fog! :) Sok sikert, és vigyázz magadra! BÚÉK! :)


(#2-es voltam)

2021. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Vannak olyan munkakörök, ahol nem kell hajtani. Sőt, olyanok is, ahol kifejezetten lehet lébecolni, még ha nem is áll szándékában a dolgozónak.
2022. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszek Istenben.

Köszönöm kedves #2-es. De nem tudok hova menni Magyarországra, jelen pillanatban inkább ír országba tervezek menni, vagy Izlandra.


Nem ismerek ilyen munkát

Voltam recepciós de nem tudtam megjegyezni semmit. Túl bonyolult nekem az ilyen programokat kezelni


Szívesebben forditanék könyveket magyarra de arra nincs esély.

Jelenleg egyre rosszabb a helyzet.

Szilveszterkor is dolgoztunk hajnal 3 kor is fent takarítottam míg mindenki bulizott és még így is megszóltak hogy már rég össze kellet volna takaritanom.

2022. jan. 2. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint beszélsz minimum angolul. Taníts nyelvet. Az "lassú folyású" munka. A tanítványokról feljegyzed óra végén a fontosabb dolgokat, a következő óra elején pedig elolvasod. Ha egyéni órákat adsz az viszonylag egyszerű és jól fizet
2022. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez most vicc, hogy még te panaszkodsz? Én 41 évesen munkászállón lakom és 3 műszakban dolgozom. Olyan hajót csak fényképen láttam amin te dolgozól.
2022. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cubina ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom mondani, hogy ha te saját magadra azt mondod, hogy buta, értéktelen nulla, akkor mindenkinek ez lesz rólad a véleménye, mert ezt sugárzod ki magadból, az önbizalmad pedig a béka feneke alatt van.

Ha le tudtál érettségizni, már eleve nem lehetsz buta, mert az alapvető műveltséget megszerezted. Nagyon sok embernek nem sikerült. Olyan ember vagy, mint bárki más, nem vagy kevesebb vagy hülyébb a normál népességnél. Ezt kéne először felfognod.

Jó munkád van, nem baj az, ha mosogatsz, így is többet keresel, mint itthon egy irodai adminisztrátor, és még sokan mások.

A fordításhoz tökéletes nyelvtani és fogalmazási készség szükséges. Én ezen a területen dolgozom, és nem olyan könnyű, mint amilyennek sokan gondolják. Nem értek szinte semmi máshoz, csak a számítástechnikához és a nyelvekhez. Ettől még nem tartom magam hülyének. Olyan területre orientálódtam, amihez értek, és amit imádok. De ezért nagyon sokat kellett tanulnom és dolgoznom, hogy eljussak erre a szintre.

Ha van valami, amit igazán akarsz, dolgozz meg érte! A mostani fogalmazásoddal és helyesírásoddal nem állnád meg a helyed fordítóként, de ha igazán akarod, fejleszd magad, hozd ki magadból a legtöbbet, és eléred a célod. Mellette pedig dolgozol a hajón, és gyűjtögeted a pénzt.


És fejezd be a saját lehúzásodat, mert csak ártasz magadnak. Mondd inkább azt, hogy igenis meg tudom csinálni, addig küzdök és tanulok, amíg el nem érem a kitűzött célt.

Az IQ teszt eredményét pedig felejtsd el. Olvasd el a belinkelt oldalon található írást, és gondolkodj el rajta.

Ott találtam egy idézetet Albert Einsteintől:

„Ha annak alapján ítélsz meg egy halat, hogy hogyan tud fára mászni, egész életében hülyének fogja hinni magát".

Milyen igaz. :)

2022. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!