Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért pisilek be éjjelente...

Miért pisilek be éjjelente felnőtt létemre? Részletek lent

Figyelt kérdés

A bepisilések 95%-ában nagyon meleg érzetem van mikor felkelek és nem jelez a baleset előtt a szervezetem, hanem a nedvesség érzetére ébredek föl. Úgy 6 dl-t szoktam kiadni amikor forró testtel ébredek. Nem betegség, nem vírus, hanem az utóbbi időben melegen takarózom. Kísérletezem, hogy mennyit takarót kellene használni, de csalóka az egész. A ház huzatos és este felé mozgás hiánya miatt fázni kezdek, ezekért takarózom melegen. Tehát azt szeretném megtudni, hogy hogyan függ össze a meleg érzettel a bepisilés és, hogy a szervezetem nem jelez?


Kiegészítés: Nem szorongásról vagy aggódásról van szó, nem dohányzom, nem iszok alkoholt...nem tudom, hogy még mit kéne írjak



2022. jan. 2. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az ágybavizelés jellemzően lelki okokra vezethető vissza. Persze előfordulhat mástól is.


Ébren nem szokott hasonló probléma előjönni? Talán inkontinencia kialakulása állhat a háttérben.


Esetleg arra tudnék még gondolni, hogy ha lefekvés előtt elmész kisdologra, és ennek ellenére is becsurransz, hogy nagyon erőteljesen vizesedsz, amit a szervezet nem tud máshogyan leadni, ez viszont szívproblémákra utalhat.


Ciki-nem ciki, háziorvost kellene felkeresni, neadj'isten ez egy sokkal nagyobb egészségügyi probléma előszele, és valószínűleg meg kell majd látogatnod a bábszínházat.

2022. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egészen biztos (vizsgálat igazolja), hogy nem egészségügyi probléma, akkor ezt a pszichológia regresszálásnak hívja. Valami traumatikus élményre szokták visszavezetni, ami kiváltja a korábbi életszakaszba való visszatérést. Ez meg pszichológust igényel.
2022. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!