Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan ideges vagyok hogy már...

Olyan ideges vagyok hogy már remegek hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Általában is feszült vagy, vagy most valami nagyon felidegesített? Sajnos èn allandoan idegeskedem (munka+csalad), szedtem regebben nyugtatot de az csak leszedalt. En mostanaban egy pohar bort szoktam inni, ha mar remegek az idegtol, de szedek magneb6-ot, illetve meditalok. Az igazi megoldas azonban az, ha kiiktatod a stressz forrasat.
2022. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hideg víz,arcmosas.kizokkent.ha picit magasabb ilyenkor a pulzusod a csuklodra engedhetsz hideg vizet.nekem mindig beválik.ha nagyon extra akkor hideg tus.tobb külföldi oldalon olvastam,az északi országokban ez bevált módszer, felfrissít és jótékony hatással van az idegrendszerre.ha gyógyszert akarsz akkor rivotril,elég gyorsan hat.de függőséget okoz.
2022. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne olvass híreket.

sör (benne komló, nyugtat)

kamilla tea, magne b6.

ha mindez nem segít szakorvos.

2022. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!