Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy előnyleten beszédhang...

Egy előnyleten beszédhang tönkre tudja tenni egy férfi életét?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 21:39
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

“ Nincsen olyan, hogy fiziológiásan előnytelen beszédhang. Még a női/férfi hangnak is több köze van személyiséghez, mint a testi adottságokhoz.”


Akkor javaslom olvass utána a puberphonia/mutational falsetto topicnak.

2022. jan. 6. 22:52
 12/38 anonim ***** válasza:
2022. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Ezen már 20 ezer éve túl vagyok…
2022. jan. 6. 22:56
 14/38 A kérdező kommentje:
De koszonom szepen!
2022. jan. 6. 22:57
 15/38 anonim ***** válasza:
Puberphonia is most often treated using voice therapy (vocal exercises) by speech-language pathologists or speech therapists that have experience in treating voice disorders. The duration of treatment is commonly one to five weeks.
2022. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Voltam, sokat fizettem, sokat jártam… Az eredmény még mindig gyerekes, undorító hang volt nem pedig

olyan mint más férfiaknak van.

2022. jan. 6. 23:08
 17/38 A kérdező kommentje:
Ebből öngyilkosság lesz
2022. jan. 6. 23:10
 18/38 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem teszi tönkre az életed Milyen a hangod?
2022. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégiscsak képes voltál leírni, hogy miről van szó...


Nem is értem, miért kellett privizgetni... Anoním módon fórumozol, bármit nyugodtan le lehet írni.


Tehát akkor most ventillálásnak írtad ki a kérdést?


Amúgy mi a szakmád, mit dolgozol, miben akadályoz a munkádban ez a "betegség"...?

2022. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja tönkretenni. Ismerek egy férfit, kb. sokkot kaptam mikor megszólalt, tényleg nevetséges hangja van, egyszerűen nem tudom szebben mondani. Viszont elképesztően tehetséges szólógitáros, az énekhangjának köze nincs a beszédhangjához, jól énekel. Felesége, már felnőtt gyereke van. Dolgozik, zenél, focizik a barátaival. Teljes életet él.
2022. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!