Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy bírkóztok meg a magánnyal?

Hogy bírkóztok meg a magánnyal?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszert szedtek rá?

Aki annyira erős, hogy nem kell gyógyszert szednie rá, ő miképpen küzd meg ezzel?


2022. jan. 14. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mióta magányos?
2022. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A magány nem gyógyszerrel kezelendő..
2022. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak 20
2022. jan. 14. 19:03
 4/13 A kérdező kommentje:
de szinte teljesen tönkrementem már érzelmileg, szexuálisan, kapcsolatilag, pszcihésen, mert anyám nem foglalkozott velem eleget mikor gyerek és tini voltam.
2022. jan. 14. 19:04
 5/13 A kérdező kommentje:

megismertem három embert. Velük töltöttem az elmúlt 2 évet. Nagyon szeretem őket, túlságosan is talán.


Utoljára már nem is tudom mikor voltunk együtt, rég. És azóta minden nap magányos vagyok. Megpróbálok nem rá gondolni, de olykor nem figyelek oda az érzelmeimre mert boldog vagyok és elhiszem hogy semmi gond nem lehet. Aztán egyik pillanatról a másikra lezuhan a hangulatom nagyon. És az öngyilkosságon filózok.

2022. jan. 14. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezt tarsfuggosegnek hívják.egyedul is meg kell tanulnod boldognak lenni.ne másoktól tegyed függővé a te saját boldogságod.mutogatni lehet a szülők felé, valószínű amit tudtak,megadtak neked,de már felnőttel.az élet ilyen. Fejlődsz,mész tovább.tapasztalat és tudás ,minden élmény.a negatív tapasztalat a legjobb tanító.
2022. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom megtanulni?
2022. jan. 14. 19:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret útján. Találj hobbikat,olvass könyveket.menj el egyedül sétálni,offline létezés.akkor jönnek majd a gondolatok,H merre tovább,hogyan.. légy türelmes magaddal.celokat tuzz ki,írj naplót,csinálj vision boardot.rengeteg anyag van neten.de csinálj pl fel napokat net nélkül kezdésnek.magadnak kell ragyere mi tesz boldoggá.
2022. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Az segít, ha találsz barátokat és nem zárkózol be, de a virtuális barát (is) jó lehet, ha végképp nincs élő, de az élőt nem tudja pótolni. Akkor is az legyen a cél az élő barát.


Egy bölcs ember azt mondta, ha tudsz futni nem lehetsz depressziós.

Járj el futni minden nap én ezt tudom javasolni.

2022. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

(9 vagyok)

... találj életcélt ez nagyon fontos, mert célok nélkül nem lehet jó irányba menni az életben. De ne teljesen irreálisat az is fontos olyat amire van esélyed is elérni.

2022. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!