Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A mániás depresszió el tud...

A mániás depresszió el tud múlni teljesen környezetváltozással?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagymamám már évtizedek óta mániás depresszióban szenved. Rengeteg szanatoriumban járt, pszichiátrián feküdt, már az alkoholista nagyapám is majdnem 30 éve halott és kb 15 éve nálunk él és még így is elő jön. Olyankor gyógyszert szed és helyre áll, de aztán kezdődik előről.
2022. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. jan. 15. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert ne ma környezet okozza!
2022. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Viszont jót tesz (legalább is nagyinál ezt tapasztaltuk) az állandóság. Ha valami új dolog van vagy pl szólunk előre neki, hogy látogatók jönnek hozzá képes napokig nem aludni. Olyankor totál be pörög és gyógyszerezni kell
2022. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Én külföldön sokkal kiegyensúlyozottabb voltam.ahogy leszálltam a repülőről éreztem ezt a rengeteg haragot, rosszindulatot ami az emberekből ami áramlik.vàgyok vissza.de most ez nm kivitelezhető egyelőre.a kornyezetvaltozast úgymond úgy alakítottam ki magam körül,H kizartam a toxikus családomat az életemből,a barátokat akik le se X artak amikor rosszul voltam.es így egyedül húztam ki magamat a pocegodorbol.fontos mit fogyasztasz,kaja és a legfontosabb az internetes tartalmak,tv T nem is nézek.hiradot is csak ritkán.mert minden a tudatalattinkba tarolodik ha akarjuk ha nm.social detoxikalni kezdtem,és fél napokat offline lenni.meg rádiót se hallgatok.tobbet mozgok,jobb a kedvem azóta.olyan új emberek felé nyitok akik hasonló gondolkodásuak.nm kell sok barát.egyedul is jól vagyok.sok természetben eltöltött idő és a kutyám a gyógyszer.es teljesen harmonikus az életem.tudom mitől porgok és teszek ellene.vagx amikor depisebbvagyok akkor is tudom mit csináljak.az ember élete pont erről szól,H vannak péntek fentek.csak most kapsz egy stigmat,mert vannak érzelmeid.
2022. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!🤗
2022. jan. 16. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!