Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet elviselhetõvé...

Hogy lehet elviselhetõvé tenni,ha nagyon fáj lelkileg tapasztalni saját magunkon és látni napi szinten,hogy az emberek bántják egymást,vagy az állataikat kínozzák?

Figyelt kérdés
Vagy csak ěn vagyok ilyen hülye,hogy megvisel?

#lelki fájdalom #elviselés #emberi bántások
2022. jan. 18. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt. Túlságosan idealista vagyok és amikor ráeszméltem hogy mi is történik valójában akkor az nem esett jó a lelkemnek.

Cinikus lettem és nihilista.

Aztán rájöttem hogy valószínűleg én vagyok a túlérzékeny, lehet hogy körülvesz minket a kultúra viszont az emberek még mindig csak okos majmok.

És mint okos majmok agresszívak és álszentek vagyunk.

Régen abból a szempontból jobb volt hogy nem kezelhetted az állatot barátodként. Hiszen akkor kaja volt vagy ellenség, meg kellett ölnöd ahhoz hogy túléld. Manapság már nem tudjuk hogy honnan jön a hús.

Megvesszük kis kiporciózott, rendezett vákuumcsomagolt, lefóliázott dobozokban.

Ne a világot próbáld megváltoztatni mert ugyanúgy működik mint ahogyan eddig is működött. Csak mindenki álszentebb lett.

Próbálj meg kicsit racionálisabb és erősebb lelkű lenni.

2022. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz. Azt is észlelni, hogy mennyire nem látják, hogy a másiknak segítségre van szüksége és akkor így benne hagyják a nyomorában, mert saját kis kényelmüket ápolják és félnek, hogy nehogy valami bezavarjon.
2022. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enegm is megfisel, és valahonnan innen gyűlöltem meg az embereket. Ezzel nem lehet mit tenni az emberek többsége ostoba és nem akarnak változni.
2022. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!