Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zsibbad a szám. Lehet stroke?

Zsibbad a szám. Lehet stroke?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok most. Szedulok, gyomoridegem van. Majd evés közben észrevettem, hogy zsibbad a szam jobb oldalt es teljesen bepanikoltam. Strokera utalo tüneteim nincsenek bar mar kezdem bebeszelni oket.

23/L


2022. jan. 27. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt stroke-om, de van egy kis neurológiai gondom, aminek ez is jele lehet. Sőt, amikor migrénem volt, akkor is hasonlót éltem át. Szerintem azért jelezd az orvosodnak, esetleg kérj beutalót MRI-re.
2022. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jobban vagyok, szerintem panikrohamom lehetett. Nem az első, csak nagyon megijedtem a szajzsibbadas miatt, ilyen még nem volt. Bár még most is érzem, ha pl megdorzsolom a nyelvemmel, de nem folyamatos
2022. jan. 28. 01:22
 3/5 anonim ***** válasza:

23 évesen nem lesz stroke-od, nyugodj meg.

Sportolj és étkezz rendesen, a pánikbetegség miatt pedig érdemes pszichológushoz fordulni.

2022. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 danihunxd ***** válasza:
Szia! Örülök,hogy megoldódott a problémád. De mindenképp orvoshoz fordulnék mert kezdetleges Sclerosis multiplex is lehet ez a próbléma.
2022. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszeltem neurológussal, aki azt mondta, hogy mivel kis, körülírt területet érintett a zsibbadas csak, ezért semmi komoly nem lehet. Elmagyarazta, hogy milyen idegek kapcsolódnak ahhoz a részhez. Valószínűleg elharaphattam picit vagy ilyesmi miatt lehetett. Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 30. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!