Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta rájöttem hogy mentális...

Mióta rájöttem hogy mentális problémáim vannak, azóta még rosszabbul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Más világított rá, azóta beleástam magam a dologba. De úgy érzem, most hogy tudom, undorodom magamtól, szégyellem magam, nem érzem jól magam a bőrömben, úgy érzem selejtes vagyok. És hogy nincs kiút én ilyen maradok. Van még itt olyan aki gyógyulni szeretne valamilyen mentális problémájával? Mit tesztek, mikor kilátástalan a gyógyulás, visszaestek? Vagy egy nagyobb sírás után ellentétek, hogy ez volt az utolsó, de ez 2 naponta kB ismétlődik?

2022. febr. 2. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen betegseg?

Voltál orvosnál?

Miért gondolod kilátástalannak?

2022. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül se írd le, hogy mi az a mentális probléma, nehogy segíteni tudjunk. Azért nagyon nem mindegy, hogy egy kis szorongás, vagy paranoid skizofrénia.
2022. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs miért undorodnod magadtól és selejtes sem vagy. Kiút van, csak ahhoz el kell fogadnod először, hogy jelenleg ebben az állapotban vagy és elhatározásra kell jutnod, hogy ki akarsz nelőle kerülni. Ez a legfontosabb lépés. A következő az, hogy szakember segítségét kéred. Minden rajtad múlik, hidd el. A saját bőrömön tapasztaltam.
2022. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belőle*
2022. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Addig nincs mentalis problema, ameddig nem azon filozol hogy hogyan es mikor old meg magad.
2022. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Ez így ebben a formában nem igaz.
2022. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!