Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lavekan gyógyszerröl vélemény?

Lavekan gyógyszerröl vélemény?

Figyelt kérdés

Levendulaolaj kapszula amiről sok jót olvastam.

Köszönöm ha valaki szedte már és megirja 😊



2022. febr. 4. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszernek nem minősíteném. Most ajánlotta orvos nekem alvászavarra, nem hinném, hogy egy levendulaolajtól majd alszok mint a bunda.
2022. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindenre rányomják, h gyógyszer, h jobban el tudják adni. Anno elmentél orvoshoz, csak ő írhatott fel gyógyszert. Most már vizsgálat nélkül, fellövik felhöbe 😀 Tragikomédia. Bocs az off-ért. Visszatérve, azért ha kipróbálod írd meg kérlek, h segitett e…
2022. febr. 5. 10:23
 3/3 anonim válasza:
87%
A Lavekant a saját tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom. Szakorvos írta fel egy brutál tudatmódosító gyógyszer (naaaaagyon lasssú) elhagyása utáni brutál alvásszavar és szorongás átmeneti kezelésére. Benzo is volt az átmeneti idôszak elsô 3-4 hetében. Aztán már csak a Lavekan, majd kb 4 honappal kesobb azt is abbahagytam. Alvás ma szuper (bár kevesebb 7 óránál), szorongás nincs hónapok óta, életkedv, emergia, kipohentségérzés visszajött, életminôség kb. 10 év után ismét jó. A doki szerint kb 2 hét után érezni igazán a hatását, türelmesnek kell lenni. És utána fokozatosan csökkentemi a szorongásoldót, ha olyat is szedsz. Majd pár hónap után ez is kuka. Türelem, és fokozatosság!! Aki évekig szedett bogyót és le akart jönni róla, tudja mirôl beszélek. Kitartás, jó lesz!!
2022. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!