Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hadovál magában számokat...

Miért hadovál magában számokat az öcsém?

Figyelt kérdés
Kb egy órája mentem volna fogat mosni a fürdőszobába, láttam zárva az ajtó, így be se kopogtam, hallottam öcsém zuhanyzik, 12 éves, én 16, már fordultam volna vissza az ajtó előtt mikor elzárta a vizet és egyszer csak susmorgást hallottam. Először nem értettem mi, de utána közelebb mentem az ajtóhoz és valami ilyesmit motyorgott: "ötven, ötvenegy, ötvenkettő, ötven az nem volt jó, ötvenhét ötvennyolc ötvenkilenc, hatvan, hatvan az nem jó, nem tudom mit kéne csinálnom" majd úgy hallottam leejtett valamit ami nagyot koppant a talajon, majd amint földet ért az a tárgy, egyből elkezdte engedni a vizet ismét. Ez még csak egy apró furcsaság, de úgy tudom néha szokott álmában is számokat mondani, mindenféle számot mond alvás közben. Lehet én vagyok paranoiás de ezt rendkívül aggasztónak tartom, mi lehet vele? Egyébként szemelyisegerol annyit hogy zárkózott, nincs sok barátja, egész nap nyomja a gépet. Aggódom érte, szerintetek mik ezek a random számhadoválásai?

2022. febr. 5. 00:31
 1/6 anonim válasza:
0%
Lehet debil
2022. febr. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Zárkózz be éjszakára
2022. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Kisgyerek még, lehet szórakoztatta magát
2022. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Talán aritmománia? Bár ez nem ilyen korú gyerekeknél szokott előjönni. Lehetséges hogy kinövi, de szerintem beszélj vele, kérdezd meg tőle.
2022. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Matyizik és számolja.

Jaj nem jó és kezdi elölről.

2022. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne aggódj, nem hiszem, hogy ennyire komoly gond áll a háttérben! :-)

A fantáziája lehet az, vagy a videójátékok világa...

Történt ilyesmi az öcsémmel a Marvel filmek hatására.

2022. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!