Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt öngyilkos a családodban?...

Volt öngyilkos a családodban? Hogyan éltétek meg? A szülők hogyan élték meg, hogy viselkedtek utána?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nem igazán tudom, hogyan élte meg a család, mert én még gyérek voltam, nekem akkor nem mondták meg, hogy valójában mi történt. Sokkal később tudtam meg egy elejtett megjegyzésből, nem is családtagtól.
2022. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg. Akármi miatt is csinálnád, várj vele, tegyél meg minél többet azért, hogy jobb legyen az életed. Hány éves vagy?
2022. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagyanyám lett öngyilkos. Nagyon sok idő telt el azóta (évtizedek), de még mindig borzasztóan szomorú vagyok miatta és nagyon sokszor eszembe jut (hetente többször).
2022. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Sokkolt, és azóta se tudtam igazán feldolgozni pedig már bő 5 éve történt - soha nem tudtuk meg az okát, boldog embernek tűnt, senki nem sejtett semmit, és búcsúlevelet sem hagyott.

A szülők nyilván kiborultak, anyukájához mentőt kellett hívni amikor megtudta, utána nyugtatókon élt, stb. Az unoka illetve kreatív hobbik valamennyire elterelték a figyelmüket, de szerintem feldolgozni soha nem fogják tudni.

Szörnyű volt az egész. Halt már meg nála közelebbi rokonom is betegségben, az is megviselt, de teljesen másként. :(

2022. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!