Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más kisebb cégnél is mindenki...

Más kisebb cégnél is mindenki tudja ki miért van táppénzen?

Figyelt kérdés

Jellemző -e hogy kérdezősködnek? 10-en vagyunk.Sok komoly pszichés problémám van,gyógyszeres kezelésre szorulok,amit 1 hét múlva kezdek el. De lehet hogy sok lesz a táppénz. Én vagyok a legzárkózottabb,leginkább távolságtartó itt,de néha idegenek(beugrós dolgozók) is érdeklődnek.

Hogy rázzak le bárkit hatásosan,gyorsan?Semmi idegzetem 2 szónál többet válaszolni senkinek.

Tavaly voltam táppénzen,sokat szenvedtem a gyógyszerekkel akkor is, de rosszabbul lettem mindtől. Ezért félek ettől most is,de már nem tudok élni normálisan. Tavaly valamelyik elkezdte terjeszteni hogy depressziós vagyok,de nem értem honnan tudhatta meg. Szerencsére mindenki békén hagyott,egy barátom mondta csak vissza nekem. Csak őrá való tekintettel nem "átkoztam" el az illetőt szemtől szemben, mindössze levegőnek nézem.



2022. febr. 15. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elég rád nézni, és látszik a világfájdalom, nem kell hozzá nagy ész, mi bajod lehet.
2022. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

"Tavaly valamelyik elkezdte terjeszteni hogy depressziós vagyok,de nem értem honnan tudhatta meg."


Egyetértek 1-essel. Látják rajtad, hogy depressziós vagy.

2022. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!