Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Győrben ajánlott pszihiáter,...

Győrben ajánlott pszihiáter, pszihológus?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy kit ajánlotok Győrben, aki jelenleg is!! praktizál és fogad új pácienseket?

Illetve milyen áron dolgoznak, esetleg le tudnátok írni?

Köszönöm



2022. febr. 16. 20:03
 1/9 anonim válasza:
Attól függ mi az oka. Van néhány ajánlott, de a múltkor nem segítettek.41F
2022. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert pl nem mindegy, hogy 16 vagy pl 30.

De, ahogy tudom, hány éves vagy tudok ajánlani

2022. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne pszichológus Győrben. 21/N
2022. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

18. Év alatt pszichiáter:

Dr. Csehi Szilvia, régen voltam már nála ezért az aktuális árát nem tudom de amikor én jártam 10.000Ft/30 perc, első alkalom 20.000/1 óra. Én őt nagyon szerettem és sokat segített.


18 év felett:


Pszichológus:

Nagyné Király Katalin—16.000/45 perc


Pszichiáter:

Dr. Miskolczi Terézia (bár 95%-ig biztos vagyok benne, hogy ő jelenleg nem fogad újakat)


Vagy

Dr. Kapuvári Viktória—19.000Ft/30 perc


Lehet, hogy drágának találod ( mert én is), de akiket felsoroltam közülük mindenki sokat segített nekem és nem csak szartak a fejemre aztán meg elkérték a pénzt.

20/L

2022. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a segítséget! 21/N
2022. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Atyaég, micsoda árak vannak. Amikor én voltam kb.8-9 éve 1 óra volt 7k, mondjuk így nézve, ennyi idő alatt nem is csodálkoznivaló annyira ez a drágulás.


Én is szívesen elmennék, de ennyi pénzt sehogyan nem tudok kifizetni, havi szinten ez jó 80k, rengeteg pénz :(

2022. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6-os 8-9 éve, hogy ekkora árváltozás volt az okés, de velem volt olyan, hogy egyik alkalommal még 14.000-ért mentem a következőnél már 19.000-ért (1 hónap eltéréssel és maradt a fél óra!) az volt a szerencsém, hogy pont volt annyi pénz a kártyámon, mert semmilyen tájékoztatást nem kaptam erről.
2022. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok és a témakör családi, gyerekkori traumák és szexuális zaklatás.

Hát én ezeken az árakon nagyon ki vagyok :(

És aki jár, annak milyen gyakran ajánlott menni?

Havi 60-80 ezret pszihológusra/pszihiáterre ott hagyni magasan luxus. :(

2022. febr. 17. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Fhuuu, megértem a problémát az árakkal. Én havi 1-szer járok mindkettőhöz. Ha nagyon borulok akkor természetesen többször. Viszont nem tudom mennyire tettek ezek tönkre. (Általában az emberek havonta járnak, mert előbb nagyon nincs hely) Lehet neked hetente kell majd. De az is lehet, hogy csak havonta

Persze, ha azt mondják, hogy gyere hetente, de te nem tudsz annyi pènzt kiadni egy hónapban megmondod ezt és kerestek egy olyan távot amit bírsz anyagilag. És ezt ők is elfogadják és megértik.


Ezzel nem szeretnélek megijeszteni csak van egy ilyen opció is: Ha nagyon tönkre vagy, azt úgyis látni fogják rajtad ezért javasolhatnak egy intenzívebb terápiát. Ahova be kell feküdnöd és ott minden nap van valami foglalkozás, terápia és ilyenek (pl.: Thalassa ház) ezekre természetesen mondhatsz nemet is.



Én egy időben nagyon sokat nézegettem a stresszdoktor honlapját. Dr. Kopácsi László a neve ő két éve nem vállal már újakat (ezért én nem is hívtam fel sose), de próba szerencse, nekem nagyon szimpatikus volt és a honlapján mindent megtalálsz.

2022. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!